POLITICALS

ଆଗକୁ ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ, ରାଲିଠୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦବୋଧନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଜେପିର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହେବାପରେ ବିଜେପି ର ଜୋରସର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲାଣି । ଏଥିପାଇଁ କଣ କରାଯିବ କଣ ନାହିଁ ସ୍ଥିର ସରିଛି ।

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗୁଜରାଟରେ ୫୦ରୁ ୬୦ଟି ରାଲି କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ନଭେମ୍ବର ୧୦ତାରିଖ ପରେ ଦକ୍ଷିଣ ଗୁଜରାଟ, କଚ୍ଚ, ସୌରାଷ୍ଟ୍ର ଓ ମଧ୍ୟ ଗୁଜରାଟରେ ରାଲି କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ଏହାସହ ୨ରୁ ୩ଟି ସାଧାଣର ସଭାରେ ମଧ୍ୟ ଉଦବୋଧନ ଦେବେ ମୋଦି ।

ପୂର୍ବରୁ ଗୁଜରାଟରେ ୧୫ରୁ ୧୮ଟି ରାଲି କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦଳର ଜୋରକୁ ନେଇ ୫୦ରୁ ୬୦ଟି ରାଲି ଓ ରୋଡ ସୋ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୋଦି ପ୍ରାୟ ୧୦ଥର ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ବି ଖୁବ ସଚେତନତା ପ୍ରସାର ହେଉଛି । ତେଣୁ ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ଯେ ଗୁଜରାଟ ଜିତିବା ପାଇଁ ବିଜେପି ତାର ସମସ୍ତ ବାଜି ଲଗାଇଦେଇଛି ।

ଡିସେମ୍ବର ୯ ଓ ୧୪ତାରିଖରେ ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ ହେବ ଏବଂ ୧୮ତାରିଖରେ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ହେବ ।

ଆଗକୁ ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ, ରାଲିଠୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦବୋଧନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଜେପିର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି    ଆଗକୁ ଗୁଜରାଟ ନିର୍ବାଚନ, ରାଲିଠୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦବୋଧନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଜେପିର ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

Related posts

‘ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ’ ଯୋଜନା : ଝରିଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ୩୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ ଘୋଷଣା

Krishna Kumar Manoj

ବିଜେପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ଜୋର ଧରୁଛି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ

Krishna Kumar Manoj

ବାଙ୍କୀ ବିଧାୟକ ପ୍ରଭାତ ତ୍ରିପାଠୀ ଙ୍କ ଉପରେ ବିଚାର କଲେ ବିଜେଡି ସଭାପତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

Krishna Kumar Manoj

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More