News

‘ମୁଁ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ୧୦ମ ଅବତାର-କଳ୍‌କୀ, ଅଫିସ୍ ଯାଇପାରିବି ନାହିଁ !

ବିଶ୍ୱବାସୀଙ୍କ ହିତ ପାଇଁ କରୁଛି ତପସ୍ୟା

ଗୁଜରାଟର ବଡ଼ୋଦରାରେ ସର୍ଦ୍ଦାର ସରୋବର ନିଗମରେ କାମ କରୁଥିବା ଇଞ୍ଜିନିୟର ରମେଶଚନ୍ଦ୍ର ଫେଫ୍‌ରେ । ‘ମୁଁ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ୧୦ମ ଅବତାର-କଳ୍‌କୀ । ଅଫିସରେ ତପସ୍ୟା କରିବା ମୋ ପାଇଁ ଅସମ୍ଭବ। ମୁଁ ଘରେ ରହି ତପସ୍ୟାରେ ମଗ୍ନ ହେଉଛି।’ ଏଭଳି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଗୁଜରାଟ ସରକାରଙ୍କ ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ । ଏଥିସହ ସେ ଅଫିସ ଆସି ପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ମନା କରିଛନ୍ତି ।

ଅନେକ ଦିନ ଅଫିସରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଜଣକ ନୋଟିସର ଉତରରେ ଏହା କହିଥିଲେ ସେ ଲୋକଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ପାଇଁ ତପସ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି ଓ ସେଥିପାଇଁ ଅଫିସ ଯାଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏଥିସହ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ, କେବଳ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦେଶରେ ଭଲ ବୃଷ୍ଟିପାତ ହେଉଛି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସେ ନିଜକୁ କଳ୍‌କୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଦୃଢ଼ୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

୨୦୧୦ରେ ସେ କଳ୍‌କୀ ବୋଲି ଅନୁଭବ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ଦୈବୀ ଶକ୍ତିର ସଞ୍ଚାର ହେଉଥିବା ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନାଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଗତ ୮ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ୧୬ଦିନ ଅଫିସରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ମାତ୍ର ଦୁଇ ଦିନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରେ ରହିବା ପରେ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ବି ଏସ୍ ୟେଦୁରପ୍ପା !

Related posts

ରେଳଯାତ୍ରୀ ହେବେ ହଟହଟା, ଏଣିକି ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଟିକେଟ ଯାଞ୍ଚ ଆଉ ଟିଟିଇ କରିବେ ନାହିଁ

ENO Beuro

ପରଲୋକରେ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ କୃଷ୍ଣା ରାଜ କପୁର

ENO Beuro

କେନାଲକୁ ଖସିଲା ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ୍,ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment