News

ଟିଭି ସାମ୍ବାଦିକାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା

jounalist

ବାଂଲାଦେଶର ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲର ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ହତ୍ୟାର ଶିକାର ସାମ୍ବାଦିକା ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ସୁବର୍ଣ୍ଣା ନୋଦି (୩୦)। ଆନନ୍ଦ ଟିଭି ନାମକ ଏକ ଘରୋଇ ଟେଲିଭିଜନ ଚାନେଲ ଓ ଜାଗୃତ ବାଂଲା ଖବରକାଗଜରେ ସାମ୍ବାଦିକତା କରୁଥିଲେ।

jounalist

ସୂଚନାନୁସାରେ,  ସୁବର୍ଣ୍ଣା ନୋଦି ଏକ ଘରୋଇ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ଆନନ୍ଦ ଟିଭିର ସାମ୍ବାଦିକା ଥିଲେ । ସୁବୋର୍ଣ୍ଣା ପବନା ଜିଲ୍ଲାର ରାଧାନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ବାଲ କରୁଥିଲେ । ଘଟଣା ସମୟରେ କିଛି ଜଣ ଯୁବକ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଥିଲେ। କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ସେମାନେ ସୁବୋର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ ଗଳା କଟି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହ୍ନଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ପୁଲିସ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ୧୦ରୁ ୧୨ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ୪୫ରେ ମୋଟର ସାଇକଲରେ ଆସି ସୁବର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ ଘର କଲିଂବେଲ ମାରିଥିଲେ। ସେ କବାଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ; ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପୁଣି ଆମେରିକା ଯିବେ ପାରିକର

Related posts

୨୦୦ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ଜାଲ ଆଧାର , ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ହେଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌

ENO Beuro

ସରକାରୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭୟାବୟ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ,୬ ମୃତ ୧୪୭ ଆହତ

ENO Beuro

ଓଆରଏଚଡିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା:ଆଇଏଏସ ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ

ENO Beuro

Leave a Comment