News

୫୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ହ୍ୟାକ୍‌ କରିଥିବା ହ୍ୟାକର ଗିରଫ!

ଭାରତର ପାଖାପାଖି ୫ଶହ ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟକୁ ହ୍ୟାକ କରିଥିବା ହ୍ୟାକର ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ ପଞ୍ଜାବର ରାଜପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆର୍ଯ୍ୟାନ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଅଫ୍‌ କଲେଜ୍‌ର ସିଏସ୍‌ଇ ଛାତ୍ର ଶହିଦ ମାଲା ଏବଂ ଜଳନ୍ଧରସ୍ଥିତ ସେଣ୍ଟ୍‌ ସୋଲ୍‌ଜର୍ସ ମ୍ୟାନେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ ଆଣ୍ଡ୍‌ ଟେକ୍‌ନିକାଲ୍‌ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ର ବିସିଏ ଅନ୍ତିମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ଆଦିଲ୍‌ ହୁସେନ୍‌। ସେମାନଙ୍କ ଘର ଜମ୍ମୁ ଓ କଶ୍ମୀର ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରମୂଳା ଏବଂ ଅନନ୍ତନାଗ ଜିଲ୍ଲାରେ।

ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସର ସାଇବର୍‌ ସେଲ୍‌ ପଞ୍ଜାବସ୍ଥିତ ଶହିଦ ମାଲା ଏବଂ ଆଦିଲ୍‌ ହୁସେନ୍‌ ତେଲିଙ୍କର ବସାଘର ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ତଦନ୍ତରୁ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେଉଛି ‘ଟିମ୍‌ ହ୍ୟାକ୍‌ର୍ସ ଥାର୍ଡ ଆଇ’ ନାମକ ଗୋଟାଏ ହ୍ୟାକିଙ୍ଗ୍‌ ଦଳର ଅଂଶ ବିଶେଷ। ତାହା କେତେକ ସରକାରୀ ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ସହ ୫୦୦ ଭାରତୀୟ ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ ହ୍ୟାକ୍‌ କରିଛି।ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; କିସମିସକୁ ପାଣିରେ ଭିଜାଇ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ଅନେକ ଫାଇଦା ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫାଇଦା ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ

ENO Beuro

ଆଜିଠୁ ବିଧାନସଭା ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ,ଶାସକ-ବିରୋଧୀ ଶେଷ ମୁକାବିଲା 

ENO Beuro

ଜେଟ ଏୟାରୱେଜକୁ ଝଟକା: ଅନ୍ତରୀଣ ସହାୟତା ପାଣ୍ଠି ଦେବାକୁ ମନା କଲେ ବ୍ୟାଙ୍କ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment