Movie News

ହର ରଥ – ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଯୋଗୀରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି

ହର ରଥ, ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଯୋଗୀରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୂମିକାରେ ନଜର  ଆସିବେ ବୋଲି  କୁହାଯାଉଛି । ଯୋଗୀର  ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଓ ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ  ଦେଉଛନ୍ତି “ଆଣ୍ଟି  ନମସ୍କାର” ଫେମ୍‌  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିରଞ୍ଜନ  ବେହେରା ।

ଏହାର କାହାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି  ଛବିତା ମାର୍ଥା ଓ ସଂଳାପ  ରଚନା କରିଛନ୍ତି ଡ଼.ରଜନୀରଞ୍ଜନ । ଦୀପକ କୁମାର ଏହାର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ । ହ୍ୟୁମାନ ସାଗର, ସୌରେନ ଭଟ୍ଟ, ପମି, ସତ୍ୟଜିତ, ଅସୀମା, ସଞ୍ଜୁ ଓ ତାରିକ ଙ୍କ ଭଳି ସୁନାମଧାନ୍ୟ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଏଥିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ମନୋଜ ମିଶ୍ର, ସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ଦେବ, ତାନିୟା, ଜୟୀ, ବିଜୁ ବଡଜେନା, ଦେବୁବ୍ରମହା, ଓ ପିଣ୍ଟୁ ନନ୍ଦଙ୍କ ସମେତ କେତେ ଜଣ ନାମୀ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ହର ରଥ ପ୍ରଥମେ  ସହକାରୀ  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ  ଭାବେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ  ନର୍ଦ୍ଦେଶକ  ରାଜୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସହକାରୀ  ଭାବେ  କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଓଲିଉଡରେ ।ହେଲେ  ପରେ ଅଭିନେତାଭାବେ ଖ୍ୟାତି  ଅର୍ଜନ କରିଲେ ।

ସେ  ଛୋଟପରଦାରେ  ଅଭିନେତା ଭାବେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ  କରିଥିଲେ । ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଗୀତ ଆଲବମ, ଧାରାବାହିକରେ ନିଜର ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କଲାପରେ ଏବେ ବଡ ପରଦାର ଏକ ସଫଳ ନାୟକ । ବନ୍ଦେ ଉତ୍କଳ ଜନନୀ , ଏସିପି ରଣବୀର୍‌, ମୀମାଂସା, କେହି ନୁହେଁ କାହାର ସମେତ  ଅନେକ  ଓଡ଼ିଆ ଛବିରେ ଅଭିନୟ  କରିଛନ୍ତି ।

 

ହର ରଥ - ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଯୋଗୀରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସୁଛନ୍ତି

Related posts

“Mitha Mitha” Odia Cinema To Hit Silver Screens Soon On 10th March

ENO Beuro

Arijit Mukherjee Announced About His Upcoming Bengoli Short Film “NAA”

ENO Beuro

ତରଙ୍ଗ ବ୍ୟାନର ଜରିଆରେ ନିଜ ଅଭିନୟ ଜୀବନର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି କଳାକାର ମାନେ

ENO Beuro

4 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More