Entertainment

ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲିଡ଼୍ ରୋଲରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି

ବଲିଉଡ ସିନେମା ଜଗତରେ ଲେଡ଼ି ସୁପରଷ୍ଟାର ଶ୍ରୀଦେବୀ । ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ବାୟୋପିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି । ଲିଡ଼୍ ରୋଲରେ ହିରୋଇନ୍ କିଏ ହେବେ ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିର୍ଦେଶକ ହଂସଲ ମେହେତା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ସେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଶ୍ରୀଦେବୀ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କଲେ । ନିର୍ଦେଶକ ହଂସଲ ମେହେତାଙ୍କର ଆଶା ଆଶାରେ ହିଁ ରହିଗଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିକୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଡ଼େଡ଼ିକେଟ୍ କରିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲିଡ଼୍ ରୋଲ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାବାଲାନ୍ ହିଁ ନଜରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି ହଂସଲ ମେହେତା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ।

ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର sridebi

ପଢନ୍ତୁ ;

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

Related posts

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟ୍‌କା

ENO Beuro

୨୧ ବର୍ଷ ସାନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦିତୀୟ ବିବାହ କଲେ ହିମେସ୍ ରେଶମିଆ

ENO Beuro

ସାଇ ବାବାଙ୍କ ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଓଡିଆ ଭଜନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More