Entertainment

ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲିଡ଼୍ ରୋଲରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି

ବଲିଉଡ ସିନେମା ଜଗତରେ ଲେଡ଼ି ସୁପରଷ୍ଟାର ଶ୍ରୀଦେବୀ । ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ବାୟୋପିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି । ଲିଡ଼୍ ରୋଲରେ ହିରୋଇନ୍ କିଏ ହେବେ ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିର୍ଦେଶକ ହଂସଲ ମେହେତା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ସେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଶ୍ରୀଦେବୀ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କଲେ । ନିର୍ଦେଶକ ହଂସଲ ମେହେତାଙ୍କର ଆଶା ଆଶାରେ ହିଁ ରହିଗଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିକୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଡ଼େଡ଼ିକେଟ୍ କରିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲିଡ଼୍ ରୋଲ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାବାଲାନ୍ ହିଁ ନଜରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି ହଂସଲ ମେହେତା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

Related posts

ଓଲିଉଡ ପରେ ବଲିଉଡ :‘ରାଇଜିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାର-୨’ରେ ଭାଗ ନେଇ ଟପ୍-୧୬ରେ ଓଡିଆ ପୁଅ ଶଶାଙ୍କ

ENO Beuro

ଆର ପାରିରେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ, ପ୍ରଯୋଜିକା ପାର୍ବତୀ ଘୋଷ

ENO Beuro

ବାହୁବଲୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଉ ଏକ ସିନେମା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More