• Home
  • Entertainment
  • ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିବେ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ୍‌ ଜାହାଁ
Entertainment

ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିବେ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ୍‌ ଜାହାଁ

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ପରେ ପତ୍ନୀ ହସିନ ଜାହାଁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ହସିନ ପୂର୍ବରୁ ମଡେଲିଂ ଓ ଆଇପିଏଲ୍ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚିୟର ଗାର୍ଲ ରହିସାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଅଭିନୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଜମଦ ଖାନ୍ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଫତଓ୍ଵା’ ପାଇଁ ସାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ସେ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଏହି ଚଳଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଚଳିତ ମାସ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ହସିନ ଜାହାଁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମତେ ମୋ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆଇନର ଲଢାଇ ଲଢିବାକୁ ପଡିବ। ଏଥି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପଇସା ଦରକାର । ମୋ ପାଖରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସିି ଉପାୟ ନ ଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମତେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ମୁଁ ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲି । ଅନ୍ୟ ପଟେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଜମଦ ଖାନ୍ କହିଛନ୍ତି ବିବାଦ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ସିନେମାରେ ନିଆ ଯାଇନାହିଁ । ସିନେମାର କାହାଣୀ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି।

ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିବେ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ୍‌ ଜାହାଁ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିବେ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହସିନ୍‌ ଜାହାଁ haseen

ପଢନ୍ତୁ;ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ ଏକ ବାପା-ଝିଅ ଯୋଡି

Related posts

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଗ୍ – ବିଙ୍କ ସାଥେ ଶ୍ଵେତା ଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଫୋଟ !

ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ଭିତରେ ଶକ୍ତିର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଯାଇଛି

Krishna Kumar Manoj

ଆର ପାରିରେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ, ପ୍ରଯୋଜିକା ପାର୍ବତୀ ଘୋଷ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More