Featured

ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଶିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୧୦ଟି ସହଜ ଓ ଘରୋଇ ଉପାୟ

ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଶିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥାଏ । କିଏ ବାଳକୁ ଷ୍ଟାଇଲ କରିଥାଏ ତ ଆଉ କିଏ ଟାଟୁ ବନାଇଥାଏ । ଏଥିପାଇଁ ନିଜକୁ ଫ୍ରେସ୍‌ ଓ ହେଲଦି ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଯାହାର ଲୁକ୍‌ ଓ ପର୍ସନାଲିଟି ଯେତେ କୁଲ ହେବ ସେ ସେତେ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଶିବ । ଯଦି ଆପଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଶିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୧୦ଟି ସହଜ ଉପାୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଫ୍ରେସ୍‌ ଓ ହେଲଦି ରଖିବ ।

ପଇଡ଼ ପାଣି: ପ୍ରତିଦିନ ଅତି କମରେ ଥରେ ପଇଡ଼ ପାଣି ପିଅନ୍ତୁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏନର୍ଜେଟିକ ରଖିବ।

କଦଳୀ: ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟିଏ କଦଳୀ ଖାଇଲେ ମନ ସ୍ଥିର ରହିବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଆକ୍ଟିଭ ରଖିବ।

ଦହି: ପ୍ରତିଦିନ ଦହି ଖାଇବା ଉଚିତ। କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଓଜନକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିଥାଏ। ଓଜନ କଣ୍ଟ୍ରୋଲରେ ରହିଲେ ଆପଣ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗିବେ।

ବାଦାମ: ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟେ ମୁଠା ବାଦମ ଖାଆନ୍ତୁ। ଏହା ରକ୍ତ ସଂଚାଳନ ଠିକ୍‌ ରଖିଥାଏ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇଥାଏ

ଏଲୋବରା ଜୁସ୍‌: ପ୍ରତିଦିନ ଏଲୋବେରା ଜୁସ୍ ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ୍‌ ନିହାତି ପିଇବା ଦରକାର। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବାଳ ଝଡ଼ିବା ରୋକିବା ସହ ଏହାକୁ ସତେଜ ରଖିଥାଏ । କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ବାଳ ହିଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ।

ବିଲାତି: ଆପଣ ନିଜର ରଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଦୁଃଖିତ କି ? ଏଥିରେ ଦୁଃଖି ହେବାର କିଛି ନାହିଁ। ବିଲାଟିର ପେଷ୍ଟ ବନାଇ ମୁହଁରେ ଲଗାନ୍ତୁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ଉଜ୍ୱଳତା ଭରିଦେବ ଓ ଆପଣ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିଶିବେ।

ଅଣ୍ଡା: ପ୍ରତିଦିନ ଦୁଇଟି ସିଝା ଅଣ୍ଡା ଆଖାନ୍ତୁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମସଲ୍ସକୁ ପରଫେକ୍ଟ ବନାବ। ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବା ସହ ପର୍ସନାଲିଟି ବଢ଼ିବ।

ବେସନ: ବେସନରେ ମୋହୁ ମିଶାଇ ମୁହଁରେ ଲଗାନ୍ତୁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ହେବ ଓ ଆପଣ ଅଧିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ଲାଗିବେ।

ପାନମୋଉରୀ: ପ୍ରତିଦିନ ପାନମୋଉରୀ ଖାଇଲେ ମୁଖଗନ୍ଦ ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଇମ୍ପ୍ରେସନ ବଢ଼ାଇଥାଏ ଓ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ମିଶି ପାରିବେ।

ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟି: ପ୍ରତିଦିନ ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟି ପିଅନ୍ତୁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଓଜନକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲରେ ରଖିବ। ପୂରାଦିନ ଆପଣ ଆକ୍ଟିଭ ରହିବେ।

ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଶିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୧୦ଟି ସହଜ ଓ ଘରୋଇ ଉପାୟ  ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଶିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୧୦ଟି ସହଜ ଓ ଘରୋଇ ଉପାୟ

Related posts

ଦୃଷ୍ଟିଶକ୍ତି ଜନିତ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ, ଖାଦ୍ୟରେ ସାମିଲ କରନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଜିନିଷ

Krishna Kumar Manoj

ପାୱାରବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି କି? ସାବଧାନ! ନଚେତ ହୋଇପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଧା

Krishna Kumar Manoj

ଭାରତରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ୧୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ! ଦେଶରୁ ଦୂରେଇ ଯିବ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More