News

ଚିଲିକାରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ାଣ ଘଟଣା:ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ସିଜ୍

panda

ଚିଲିକାରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡ଼ିବା ଘଟଣା ଭିନ୍ନମୋଡ ନେଇଛି। ପୂର୍ବତନ ଏମ୍‌ପି ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଚଲାଉଥିବା ହେଲିକପ୍ଟର ଚିଲିକାରେ ଉଡ଼ିଥିବା ପୁରୀ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି। ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ବନ୍ଦର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସୂଚନାନୁସାରେ ଗତ ୧୫ରେ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଣ ପାଇଁ ଅନୁମତି ମିଳିଥିଲା। ପୁଲିସ ହେଲିକପ୍ଟର ହ୍ୟାଙ୍ଗର ଜବତ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷା ଆଇନର ଧାରା ୨୭୭, ୨୭୮, ୩୩୬,୪୩୧ ଓ ଆଇପିସିର ୧୧ ଏୟାରକ୍ରାଫ୍ଟ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ପୁଲିସ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ହ୍ୟାଙ୍ଗର ଜବତ କରିଛି ଏବଂ ବ୍ଲାକ ବକ୍ସ ତଥ୍ୟକୁ ଅନୁଶୀଳନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ମାଗିଛି।

panda

ଚିଲିକାରେ ବିମାନ ଉଡିବା ଘଟଣାରେ ଚିଲିକା ଉନ୍ନୟନ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ସମସ୍ତ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯିବ ବୋଲି ପୁରୀ ଏସ୍‌ପି ଡାକ୍ତର ସାର୍ଥକ ଷଡଙ୍ଗୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମାତ୍ର ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଏହି ଘଟଣାପରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ସେ ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ପୁରୀ-କୋଣାର୍କ ମେରାଇନ୍‌ ଡ୍ରାଇଭ ରାସ୍ତା ଉପର ଦେଇ କେନ୍ଦ୍ରପଡା ଓ କେନ୍ଦ୍ରପଡାରୁ ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରିଥିବା କଥା ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ଏହା ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଷଡଯନ୍ତ୍ର ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ସିସିଆରଏଏସରେ ପାଳନ କରାଗଲା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପୋଷଣ ମାସ

Related posts

ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରୁ ଫେରିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

Ratnamani Moharana

ପୁରୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ENO Beuro

ଆଜି ଆଦିବାସୀ ଜନନାୟକ ମହାବିପ୍ଲବୀ ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ଙ୍କ ପବିତ୍ର ଜନ୍ମଦିବସ

ENO Beuro

Leave a Comment