ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଆଉ କାହା ସହ ଚାଲିଛି କି ଆଫେୟାର ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ସଙ୍କେତରୁ

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଆଉ କାହା ସହ ଆଫେୟାର ଚାଲିଛି ବୋଲି । ତେବେ କେମିତି ଜାଣିବେ ଯେ ତାଙ୍କର ଆଉ କାହା ସହ ଆଫେୟାର ଚାଲିଛି ବୋଲି । ଯଦି ଆପଣକୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ପରିବର୍ତନ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୁଏ ଓ ସେ ପୂର୍ବ ପରି ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା କରୁନାହାନ୍ତି ତ ଏଥିରେ ଚିନ୍ତାରେ ଥାନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ କିଏ ଆସିନିତ । ତେବେ ଏହି ସବୁ ଲଖଣ ରୁ ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେ ଯେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି କି ନାହିଁ ।

ପାର୍ଟନରଙ୍କ  ଆଉ କାହା ସହ ଆଫେୟାର ଅଛି କି ନାହିଁ ଏହି ସବୁ କଥାରୁ ଜାଣନ୍ତୁ

  • ଯଦି ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ହଟାତ ଚିଡି ଚିଡି ହେଉଛନ୍ତି ଓ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ରାଗି ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି କଥା ରୁ ଭାବି ନେବେ ଯେ ସେ ଆଉ କାହା କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।
  • ଯଦି ତାଙ୍କର କଥା ବାର୍ତା ଓ ଚାଲିଚଳନରେ ହଟାତ ପରିବର୍ତନ ଓ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି ନ ମିଶାଇ କଥା କହିବା ଏହି ପରି କିଛି ଲକ୍ଷଣ ଥାଏ ଯେ ସେ ଅନ୍ୟ କାହାରିକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ।
  • ଆପଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ  ସହ କଥା ନ ହେବ ଓ ସର୍ବଦା କିଛି ନ କିଛି ବାହାନା ବନେଇବା ।
  • ଯଦି ପାର୍ଟନର ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ସାଇଲେଣ୍ଟ କରି ରଖନ୍ତି ଆଉ ଅନ୍ୟ କାହାରିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଏହି କଥାରୁ ଭାବିନେବେ ଯେ ସେ ଅନ୍ୟ କାହା ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ଓ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପର୍କ କାଟିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।
  • ଯଦି ପାର୍ଟନରଙ୍କ ପୂର୍ବ ପରି ଆଉ ଅପଣଙ୍କ ପାଁଇ ଭଲ ପାଇବା ନାହିଁ ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ସର୍ବଦା ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଅମୀରଙ୍କ ପରେ ଚୀନରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସିନେମା , ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଜବରଦସ୍ତ କଲେକ୍ସନ

ଆପଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ  ସହ କଥା ନ ହେବ ଓ ସର୍ବଦା କିଛି ନ କିଛି ବାହାନା ବନେଇବା - 90%

90%

ଯଦି ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ହଟାତ ଚିଡି ଚିଡି ହେଉଛନ୍ତି ଓ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ରାଗି ଯାଉଛନ୍ତି - 92%

92%
91%

Excellent!

ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଆଉ କାହା ସହ ଚାଲିଛି କି ଆଫେୟାର ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ସଙ୍କେତରୁ

ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଆଉ କାହା ସହ ଆଫେୟାର ଚାଲିଛି ବୋଲି । ତେବେ କେମିତି ଜାଣିବେ ଯେ ତାଙ୍କର ଆଉ କାହା ସହ ଆଫେୟାର ଚାଲିଛି ବୋଲି । ଯଦି ଆପଣକୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ପରିବର୍ତନ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୁଏ ଓ ସେ ପୂର୍ବ ପରି ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା କରୁନାହାନ୍ତି ତ ଏଥିରେ ଚିନ୍ତାରେ ଥାନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ କିଏ ଆସିନିତ ।

No Votes Yet

You're not rated yet