Entertainment

ବିଗବସ ନାଁରେ ଆରୋପ ,ହାରିବା ପରେ ହୀନାଙ୍କୁ ଲାଗିଛି ଝଟକା

ହୀନା ଖାନଙ୍କ ବିଗବସ ନାଁରେ ଆରୋପ

ବିଗବସ ଶେଶହେବାର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଧାଡ଼ିରେ ଏବେ ହୀନା ଖାନଙ୍କ ନାମ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛି । ସେ ବିଗବସର ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି କଥା କହିଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ହୋସ ଉଡ଼ିଯିବ ।

ପାଖାପାଖି ସାଢେ ୩ ମାସ ଚାଲିଥିବା ବିଗବସ ସିଜନ ୧୧ରୁ ହୀନାଖାନଙ୍କୁ ଖାଲି ହାତରେ ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ପ୍ରକୃତରେ ବିଗବସରେ ରନର୍ସ ଅପ ହେବା ପରେ ହୀନାକୁ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ସେ ବିଗବସ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ହୀନାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ବିଗବସ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟେଡ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହା ଏଡିଟେଡ । ସେମାନେ ଏହାକୁ ଏଭଳି ଏଡିଟ କରନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ ।

ଶୋ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଏ ତେବେ ହୀନା ସବୁବେଳେ ନିଜ ଭୁଲକୁ ନମାନିଥିବା ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ ହୀନାଙ୍କ ବୟାନରୁ ଜଣାପଡ଼ୁଛି, ଯେ ଶିଲ୍ପାଙ୍କ ଠାରୁ ହାରିବାକୁ ସହଜରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିନାହାଁନ୍ତି । ଗାଳି ଗୁଲଜ କରୁଥିବା ଜୁବେର ଖାନଙ୍କୁ ଶୋରୁ ବାହାର କରିଦେବା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଶୋ ଏଡିିଟେଡ ହେଉଛି ବୋଲି ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ହୀନା ଖାନ ତାଙ୍କର ଏହି ବୟାନକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିିବାହ ଦିନରେ ତ୍ୱଚାକୁ ସୁନ୍ଦର ଓ କୋମଳ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

Related posts

ମି ଠୁ ପ୍ରଭାବ: କୈଳାଶ ଖେରଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରୁ ବିଦାକଲେ ସରକାର

ENO Beuro

‘ବ୍ରାଇଡସ୍ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗାଜିନ’ ରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଇସାବେଲ-କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବ୍ରାଇଡାଲ ଲୁକ

ENO Beuro

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ୧୯୦ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରେସ୍‌୩

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More