Entertainment SPORTS

ହକି ବିଶ୍ଵକପରେ ତରକା ମେଳି: ଆସିବେ ଅମିତାଭ,ଆମିର,ସଚିନ!

ଦ୍ରାବିଡ,ଗାଙ୍ଗୁଲି,ସାହିଦ ବି ଆସିପାରନ୍ତି

ଚଳିତ ହକି ବିଶ୍ଵକପରେ ଜମିବ ତରକା ମେଳି। ଉଦଯାପନୀ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏମିତି ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ କାର୍ଯାକର୍ମ ହେବ, ଆଗରୁ କେହି ଦେଖିନଥିବେ। ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ସମାରୋହରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, ଏ.ଆର୍‌. ରହମନ୍‌, ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଓ ଶାହରୁଖ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଭଳି ବହୁ ବଡ଼ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଗଦେବା ପରେ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଛି ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ସମାରୋହ ଉପରେ।

amir

ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ବଲିଉଡ୍‌ ସେହେନ୍ସା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆଉ କ୍ରିକେଟ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସଚିନ୍‌ ତେନ୍ଦୁଲକର ଉଦଯାପନୀ ଉତ୍ସବକୁ ଆସିପାରନ୍ତି। କଥାଟି ଏତିକିରେ ରହିନାହିଁ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ବଲିଉଡ଼ର ପରଫେକ୍ଟସନିଷ୍ଟ ଆମୀର ଖାନ୍‌, ସାହିଦ କପୁର, ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ରାହୁଲ ଦ୍ରାଭିଡ୍‌ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେବେ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

ତେବେ ଏହି ଖବରଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ଉତ୍ସହ ଭରିଦେବା ସହ ରାଜଧାନୀରେ ହେବାକୁ ଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟି ମେଳା ପାଇଁ ଚାହିଁ ବସିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟବାସୀ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜି ପ୍ରଥମାଷ୍ଟମୀ, ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ସନ୍ତାନମାନେ ନୂଆ ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧି ହେଉଛନ୍ତି ପଢୁଆଁ

Related posts

ବିସିସିଆଇ ଦେଲା ମଞ୍ଜୁରୀ: ଆଇପିଏଲରେ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଡିଆର୍‌ଏସ୍‌

ENO Beuro

ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମୁକାବିଲା ଆଜି , ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ ଭାରତ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ

ENO Beuro

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଯୋଗୀର ଅଡିଓ ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More