SPORTS

ଅଫିସିଆଲ ସଙ୍ଗୀତ ଭିଡିଓରେ ଶାହରୁଖ୍‍ଙ୍କୁ ଶିଖାଇଲେ ରେହମାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପୁରୁଷ ହକି ବିଶ୍ୱକପର ଅଫିସିଆଲ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଜୟ ହିନ୍ଦ୍ ହିନ୍ଦ୍, ଜୟ ଇଣ୍ଡିଆ ଭିଡିଓକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ବଲିଉଡ ବାଦଶାହ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏଆର ରହେମାନ୍ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଉଭୟ ଶାହାରୁଖ ଓ ରେହମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଉଭୟଙ୍କ ହାତରେ ହକି ଷ୍ଟିକ୍ ରହିବ ।

hocky ରେହମାନ ଅଫିସିଆଲ ସଙ୍ଗୀତ ଭିଡିଓରେ ଶାହରୁଖ୍‍ଙ୍କୁ ଶିଖାଇଲେ ରେହମାନ hocky

ଏହି ବିଶ୍ୱକପ୍‍ର ଗୀତକୁ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‍ର ନାମୀ ଗୀତିକାର ଗୁଲ୍‍ଜାର୍‍। ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍‍ ଭିଡିଓରେ ନୂତନ ଭାରତକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯାଇଛି। ଆଉ ୪୨ ଦିନ ପରେ ପୁରୁଷ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓ ଓ ଗୀତ ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ହକିକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁପ୍ରାଣିତ କରିବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନଭେମ୍ବର ୨୭ରେ ହକି ବିଶ୍ୱକପର ଉଦଘାଯନୀ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏହି ଅବସରରେ ଦୁଇ ବାଦଶାହ ଶାହାରୁଖ ଓ ଏଆର ରେହମାନଙ୍କୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ପଢନ୍ତୁ;ଫାଇଲିନ ଓ ହୁଡୁହୁଡୁ ଅପେକ୍ଷା ତିତଲି ନେଲା ଅଧିକ ଜୀବନ

Related posts

ବିସିସିଆଇର ପୂର୍ବତନ ମହାପ୍ରବନ୍ଧକ ଏମଭି ଶ୍ରୀଧର ଙ୍କର ହୃଦଘାତରେ ପରଲୋକ

ENO Beuro

ଆଇଟିଏଫ୍‌ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ସ ଓ ଡେଭିସ୍‌ କପ୍‌ ଆୟୋଜନ କରିବା ଆଶାରେ “ଓଡିଶା” !

ENO Beuro

ଆଇପିଏଲରୁ ବିଦା ହେଲେ ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥ : ଷ୍ଟିଭ ସ୍ମିଥଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଲେ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More