ହନିପ୍ରୀତ ଇନସାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିରବତାକୁ ଭଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି, କରିପାରନ୍ତି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

ହନିପ୍ରୀତ ଇନସାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିରବତାକୁ ଭଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି, କରିପାରନ୍ତି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

ବହୁତଦିନ ପୁଲିସକୁ ଚକମା ଦେବାପରେ ବର୍ତମାନ ହନିପ୍ରୀତ ଇନସାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିରବତାକୁ ଭଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିପାରନ୍ତି ହନିପ୍ରୀତ । ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଦୋଷୀସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ୨୦ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଥିବା ରାମ ରହିମଙ୍କ ପୋଷ୍ୟକନ୍ୟା ହେଉଛନ୍ତି ହନିପ୍ରୀତ । ଗତମାସରେ ରାମରହିମ ଜେଲ ଯିବା ପରେ ହନିପ୍ରୀତ ଫେରାର ଥିଲେ ।

ହରିୟାଣା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଜୋର୍ଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲା । ହନିପ୍ରୀତଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ପୋଲିସ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ, ରାଜସ୍ଥାନ, ବିହାର ସମେତ ନେପାଳରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଜାରି କରିଥିଲା ।  ଦିଲ୍ଲୀରେ ବି ଚଢାଉ ହୋଇଥିଲା । ଏହାସହ ଲୁକ୍ ଆଉଟ ନୋଟିସ୍ ବି ଜାରି କରିଥିଲା ପୋଲିସ। ଗତ ସପ୍ତାହ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇର୍କୋଟରେ ହନିପ୍ରୀତଙ୍କ ଆଗୁଆା ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ୩୮ ଦିନ ପରେ ଏକ ଜାତୀୟ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ସମ୍ମୁଖରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ହନିପ୍ରିତ । ରାମ ରହିମ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ । ତାଙ୍କ ସହିତ ମୋର କିଛି ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ଆଇନ ଉପରେ ମୋର ଭରସା ରହିଛି । ତାଙ୍କର ଓ ରାମ ରହିମଙ୍କ ବାପା-ଝିଅର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ମୋତେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ କୁହାଗଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ନୁହେଁ’ ।

ହନିପ୍ରୀତ ଇନସାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ନିରବତାକୁ ଭଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି, କରିପାରନ୍ତି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ