LIFESTYLE

ସ୍ଵାମୀର କେଉଁ ଗୁଣ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଖରାପ ଲାଗିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଖଟା ମିଠାର ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ସମ୍ପର୍କରେ କେବଳ ଖଟା ଅର୍ଥାତ ଝଗଡା ରହିବ ତେବେ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ତିଆରି ହେବ । ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ମିଠା କରିବାକୁ ହେଲେ ଉଭୟଙ୍କୁ ସମାନ ଦାଇତ୍ୱ ନେବାକୁ ପଡିବ ।  ଯଦି ଏଥିରେ ଜଣେ ଦାଇତ୍ୱହୀନତା ହୁଏ ତେବେ ସମ୍ପର୍କର ଡୋର ମଜଭୁତ ହୁଏ ନାହିଁ ।

କେଉଁ କେଉଁ ଗୁଣ ଥିଲେ ଜଣକୁ ଜଣକୁ ଖରାପ ସ୍ୱାମୀ କୁହାଯିବ ଜାଣନ୍ତୁ

  • ବାହାଘର ପରେ ସବୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଅଭିଯୋଗ ଥାଏ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ନାନ ଦେଉନାହାନ୍ତି ।
  • ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ କୌଣସି କଥା ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ବେଳେ ବେଳେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଖାଇବା ନମିଳିଲେ ଗାଳି ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି ।
  • ଯଦି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରି ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦ ଖାଇବା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କଥା କୁହନ୍ତେ ତେବେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଯାଆନ୍ତା ନାହିଁ ।
  • ଆଜିକାଲି ପୁରୁଷଙ୍କ ଭଳି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଚାକିର କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ନିଜ ଘର କାମ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପୁରୁଷଟି କେବଳ ଅଫିସରେ କାମ କରି ଆସିଲାପରେ ଘରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ନକରି ତାଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରିଥାନ୍ତି ।
  • ବାହାଘର ପରେ ସ୍ୱାମୀ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ କଥାକୁ ନେଇ ଦୋଷ ଦେଇଥାଏ । ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ବାରମ୍ବାର ଦୋଷ ଲଗେଇବା ଫଳରେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଫାଟ ତିଆରି ହୁଏ ।
  • ଯଦି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ପ୍ରେମରେ ଦୁଇ ପଦ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏମିତି କରିବା ଦ୍ୱାରା ସ୍ତ୍ରୀଟି ପୁରା ଦିନରେ କରି ଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଭୁଲିଯାଇଥାଏ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

‘ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌’ର ସିକ୍ୱେଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ସୁପରହିଟ ଯୋଡି

Related posts

ଶରୀରରେ ରକ୍ତହୀନତା ଦୂର କରିଥାଏ “ପିଜୁଳି”! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନିୟମିତ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା କଣ ଫାଇଦା ମିଳିଥାଏ

ENO Beuro

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ଅଫିସରେ ନିଦ ଆସୁଛି କି ? ଯାଣନ୍ତୁ ନିଦ ପଛର କାରଣ

ENO Beuro

ବୈବାହିକ ଜୀବନର ସଫଳତା ପାଇଁ ତ୍ୟାଗର ଭୂମିକା କଣ ରହିଛି ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More