VASTU

ପୂଜା କରନ୍ତୁ ରାମ ସିତାଙ୍କ ଫଟୋ, ବଢିବ ସଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି !

ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ମିଳିଥାଏ ସୁଖ ଶାନ୍ତି

ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମ ଓ ମାତା ସୀତା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ପୂଜନୀୟ ଅଟନ୍ତି। ଭଗବାନ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିବିଡ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ରାମ ଓ ସୀତା ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କେବେ କମ ହୋଇନଥିଲା। ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ସମସ୍ତେ ମାନନ୍ତି ଯେ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଘରକୁ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆସିଥାଏ ଓ ମଣିଷ ପ୍ରସନ୍ନତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଏ । ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ,ଭଗବାନ ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭିତରେ ଭଲ ପାଇବା ବଢିଥାଏ ଓ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ମାନ କରି ଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ଏଭଳି ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ।

ରାମସୀତାଙ୍କର ଏଭଳି ଫଟୋକୁ ଆପଣ ବାଛନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମଳିବ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକା ସଙ୍ଗେ ସିଂହାସନରେ ବସିଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଆଣନ୍ତୁ । ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ରାମସୀତାଙ୍କ ଅନେକ ମୂର୍ତ୍ତିରେ ହନୁମାନ ରହିଥାଆନ୍ତି । ତେଣୁ କେବଳ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ଏବଂ ପତୀ-ପତ୍ନୀ ଦୁହେଁ ମିଶି ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ସାରା ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ ରହି ଥାଆନ୍ତି ପତୀ-ପତ୍ନୀ। ଏବଂ ଗୃହରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ; ଗଣ୍ଠିବାତ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିଥାଏ ଶଜନାଫୁଲ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଆଉ କେତେକ ଚମତ୍କାରିତା ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ଦୀପାବଳିରେ ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ, ମିଳିବ ଶୁଭଫଳ

ENO Beuro

ପ୍ରତିଦିନ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପଢିଲେ,ମିଳିବ ଅନେକ ଫାଇଦା! ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରିବାର ବିଧି ଓ ଫାଇଦା ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମନ୍ଦିରରେ ଘଣ୍ଟି ବଜାଇବାର ମହତ୍ଵ ସମ୍ପର୍କରେ!

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More