ପୂଜା କରନ୍ତୁ ରାମ ସିତାଙ୍କ ଫଟୋ, ବଢିବ ସଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି !

ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ମିଳିଥାଏ ସୁଖ ଶାନ୍ତି

ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମ ଓ ମାତା ସୀତା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ପୂଜନୀୟ ଅଟନ୍ତି। ଭଗବାନ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିବିଡ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ରାମ ଓ ସୀତା ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କେବେ କମ ହୋଇନଥିଲା। ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ସମସ୍ତେ ମାନନ୍ତି ଯେ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଘରକୁ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆସିଥାଏ ଓ ମଣିଷ ପ୍ରସନ୍ନତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଏ । ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ,ଭଗବାନ ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭିତରେ ଭଲ ପାଇବା ବଢିଥାଏ ଓ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ମାନ କରି ଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ଏଭଳି ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ।

ରାମସୀତାଙ୍କର ଏଭଳି ଫଟୋକୁ ଆପଣ ବାଛନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମଳିବ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକା ସଙ୍ଗେ ସିଂହାସନରେ ବସିଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଆଣନ୍ତୁ । ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ରାମସୀତାଙ୍କ ଅନେକ ମୂର୍ତ୍ତିରେ ହନୁମାନ ରହିଥାଆନ୍ତି । ତେଣୁ କେବଳ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ଏବଂ ପତୀ-ପତ୍ନୀ ଦୁହେଁ ମିଶି ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ସାରା ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ ରହି ଥାଆନ୍ତି ପତୀ-ପତ୍ନୀ। ଏବଂ ଗୃହରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ; ଗଣ୍ଠିବାତ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିଥାଏ ଶଜନାଫୁଲ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଆଉ କେତେକ ଚମତ୍କାରିତା ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। - 4.4

87%

ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ଏଭଳି ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ। - 4.1

82%
4.2/5

Very Good!

ପୂଜା କରନ୍ତୁ ରାମ ସିତାଙ୍କ ଫଟୋ, ବଢିବ ସଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି !

ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମ ଓ ମାତା ସୀତା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ପୂଜନୀୟ ଅଟନ୍ତି। ଭଗବାନ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିବିଡ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ରାମ ଓ ସୀତା ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କେବେ କମ ହୋଇନଥିଲା। ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ସମସ୍ତେ ମାନନ୍ତି ଯେ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଘରକୁ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆସିଥାଏ ଓ ମଣିଷ ପ୍ରସନ୍ନତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଏ ।

No Votes Yet

You're not rated yet