• Home
  • ASTRO
  • VASTU
  • ପୂଜା କରନ୍ତୁ ରାମ ସିତାଙ୍କ ଫଟୋ, ବଢିବ ସଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି !
VASTU

ପୂଜା କରନ୍ତୁ ରାମ ସିତାଙ୍କ ଫଟୋ, ବଢିବ ସଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି !

ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ମିଳିଥାଏ ସୁଖ ଶାନ୍ତି

ଭଗବାନ ଶ୍ରୀରାମ ଓ ମାତା ସୀତା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ପୂଜନୀୟ ଅଟନ୍ତି। ଭଗବାନ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିବିଡ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ରାମ ଓ ସୀତା ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କେବେ କମ ହୋଇନଥିଲା। ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ସମସ୍ତେ ମାନନ୍ତି ଯେ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଘରକୁ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଆସିଥାଏ ଓ ମଣିଷ ପ୍ରସନ୍ନତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିଥାଏ । ଆପଣ ହୁଏତ ଜାଣିନଥିବେ,ଭଗବାନ ରାମସୀତାଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭିତରେ ଭଲ ପାଇବା ବଢିଥାଏ ଓ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କର ସମ୍ମାନ କରି ଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କଲେ ଏଭଳି ସୁଖ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ।

ରାମସୀତାଙ୍କର ଏଭଳି ଫଟୋକୁ ଆପଣ ବାଛନ୍ତୁ ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମଳିବ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକା ସଙ୍ଗେ ସିଂହାସନରେ ବସିଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଆଣନ୍ତୁ । ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ରାମସୀତାଙ୍କ ଅନେକ ମୂର୍ତ୍ତିରେ ହନୁମାନ ରହିଥାଆନ୍ତି । ତେଣୁ କେବଳ ରାମ ଓ ସୀତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ଏବଂ ପତୀ-ପତ୍ନୀ ଦୁହେଁ ମିଶି ଏହି ଫଟୋକୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ସାରା ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ ରହି ଥାଆନ୍ତି ପତୀ-ପତ୍ନୀ। ଏବଂ ଗୃହରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ପୂଜା କରନ୍ତୁ ରାମ ସିତାଙ୍କ ଫଟୋ, ବଢିବ ସଂସାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ! ramsita

ପଢନ୍ତୁ; ଗଣ୍ଠିବାତ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିଥାଏ ଶଜନାଫୁଲ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଆଉ କେତେକ ଚମତ୍କାରିତା ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ଘରେ ପୂଜା କରିବା ସମୟରେ କେଉଁ ଦିଗପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ?

Krishna Kumar Manoj

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶଙ୍ଖ ବଜାଇବା ଦ୍ଵାରା କେଉଁ କେଉଁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ?

Krishna Kumar Manoj

ବାସ୍ତଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗାଈଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ କ’ଣ ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More