LIFESTYLE

ପୁଅମାନଙ୍କ କେଉଁ ଗୁଣ ଜାଣିଲା ପରେ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ମିଳିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ 

ସମସ୍ତେ ନିଜ ପ୍ରେମକୁ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରେମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିଳି ନ ଥାଏ । ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ବିଷୟରେ ଆମେ କିଛି ନ ଜାଣି କେବଳ ଦେଖିକି ଭଲ ପାଇ ବସିଥାଉ । କିନ୍ତୁ ସେ ପିଲାର ଗୁଣ ଜାଣିଲା ପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁଅମାନଙ୍କର କେଉଁ ଗୁଣ ଜାଣିଲେ ପ୍ରେମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋକା ମିଳିବ ।

ପୁଅମାନଙ୍କର ଏହି ସବୁ ଗୁଣ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ :-

  • ଯିଏ ସବୁବେଳେ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ଦେଖିଥାଏ ସେ କେବେ ହେଲେ ପ୍ରେମକୁ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକକୁ ଭଲ ପାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ଏମାନେ ସବୁବେଳେ କେବଳ ପାଇବାର ଆଶାରେ ପ୍ରେମର ସମ୍ପର୍କ ତିଆରି କରିଥାନ୍ତି । ଶେଷରେ ଏମାନେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ।
  • କିଛି ଲୋକ ଖୁବ୍ ଡୋମିନେଟିଙ୍ଗ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ସବୁ କାମରେ ରୋକ ଲଗେଇଥାନ୍ତି ।
  • କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି କେବଳ ଦେଖେଇ ହେବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମିଠା କଥା କହି ଏମାନେ ପ୍ରେମରେ ଫସେଇ ଥାଆନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ଖୁବ ଭଲପାଇବାର ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି ପରେ ସହଜରେ ଧୋକା  ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କେବେ ବି ଭରଷା କରିବା କଥା ନୁହଁ ।
  • ଅନେକ ଲୋକ ଲୁଚି ଲୁଚି ପ୍ରେମ କରିଥାନ୍ତି ଆଉ ସମୟ ଆସିଲେ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥାଏ । ଏହି ଭଳି ଗୁଣ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ପ୍ରେମଠୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।
  • ଏମିତି ବି ପୁଅ ଥାଆନ୍ତି ଟାଇମ ପାଶ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ସେ ଭଳି ପୁଅଙ୍କ ଠାରୁ ବିଶେଷ କରି ଦୂରେଇ ରହିବା ଦରକାର ।


ପଢନ୍ତୁ ;

‘ଯୋଉଠି ଥିଲେ ବି ତୁ ମୋର’ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ରୋମାଂଟିକ୍ ଯୋଡି

Related posts

ଉଦର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ଓ ରୋଗ ପ୍ରତିଶୋଧକ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରେ ଚକୋଲେଟ

ENO Beuro

ଗ୍ରୀଷ୍ମଦିନରେ ଘରେ କେମିତି ତିଆରି କରିବେ ବାଦାମ ପେସ୍ତା ଲସ୍ସି ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିରଖିବା ବିଳମ୍ବରେ ସ୍ନାନ କରିବା ଦ୍ଵାରା କେଉଁ ସବୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ ?

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment