VASTU

ଦରିଦ୍ରତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ଲାଭ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ

ଗୃହରେ ସୁଖ- ଶାନ୍ତି  ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନେକ ଉପାୟ ବତାଇଛନ୍ତି  । ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତି ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରେ ,  ତେବେ ଶୁବ ଶୀଘ୍ର ଶୁଭ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ  । ଜାତକର ଦୋଷ ଓ ଦରିଦ୍ରତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମିଳିଥାଏ  । ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ କେଉଁ ଗଛ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ;

ମେଷ ଓ ବିଚ୍ଛା ରାଶି :  ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶି ମେଷ ଓ ବିଚ୍ଛା । ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ଲାଲ ଫୁଲ ଥିବା ଗଛ ଲଗାଇବା ଉଚିତ।

କନ୍ୟା ଓ ମିଥୁନ ରାଶି :  ଯେଉଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ରାଶି କନ୍ୟା ବା ମିଥୁନ ତାଙ୍କ ଗ୍ରହ ବୁଧ ହୋଇଥିବାରୁ ଏପରି ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ  । ଯାହା ଛୋଟ ହୋଇଥିବ ଓ ସେଥିରେ ଫୁଲ ଫୁଟୁନଥିବ।

ବୃଷ ଓ ତୁଳା ରାଶି :  ବୃଷ ଓ ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଗ୍ରହ ସ୍ୱାମୀ ଶୁକ୍ର ହୋଇଥିବାରୁ ନିଜ ଘରେ  ଧଳା ଫୁଲଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି :  କର୍କଟ ଗ୍ରହର ସ୍ୱାମୀ ଚନ୍ଦ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ତୁଳସୀ ବା ଅନ୍ୟ ଛୋଟ ଔଷଧୀୟ ଗଛ ଲଗାଇବ ଦରକାର।

ଧନୁ ଓ ମୀନ ରାଶି :  ବୃହସ୍ପତି ଦେବ ଏହି ରାଶିଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଅଟନ୍ତି। ଧନୁ ଓ ମୀନ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ହଳଦିଆ ଫୁଲ ଗଛ ଲଗାଇଲେ ସବୁବେଳେ ପାଇଁ ଲାଭରେ ରହିବେ।

ମକର ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶି :  ମକର ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଶନିଦେବ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଫଳ-ଫୁଲ ହେଉନଥିବା ଗଛ ଲଗାଇବା ଦରକାର। ଯାହାର ଛାୟା ଅଧିକ ହୋଇଥିବ।

ସିଂହ ରାଶି :  ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଥିବା ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ।

ଦରିଦ୍ରତାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥାଏ ଲାଭ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ astrology

ପଢନ୍ତୁ ;

ତରଭୁଜ ମଂଜି ବହୁତ ରୋଗକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ ; ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଫାଇଦା ବିଷୟରେ

Related posts

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ? ଘରେ ଥିବା ସୁନା ବିକିବା କାହିିଁକି ଅଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ?

ENO Beuro

ଗୀତାରେ ବର୍ଣ୍ଣନାନୁଯାୟୀ ଭକ୍ତ କିପରି ହେବା ଦରକାର ! ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଶନିବାରେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More