LIFESTYLE

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜନ୍ମ ବାର ଅନୁସାରେ ନାରୀମାନଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ କଣ ରହିଥାଏ ?

ମଣିଷମାନଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ ଭିନ୍ୟ ଭିନ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଲୋକମାନଙ୍କର ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ ଚରିତ୍ର ଜାଣିବାକୁ ସେମାନେ ଭିନ୍ୟ ଭିନ୍ୟ ତରିକା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥାନ୍ତି। କେହି କେହି ଜ୍ୟୋତିଷମାନଙ୍କୁ ହାତ ଦେଖାଇଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କେହି ଜାତକ ଦେଖେଇଥାନ୍ତି। ନାରୀ ଏବଂ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ ଭିନ୍ୟ ଭିନ୍ୟ। ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ? ନିଜ ଜନ୍ମ ବାରରୁ ଜାଣିପାରିବେ ନାରୀ ମାନଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ କେମିତି ରହିଥାଏ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ-

ସୋମବାର- ଏହି ବାର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ନାରୀ ମାନଙ୍କର ମନ ନିର୍ମଳ । ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମିଠାକଥାରେ ମନ କିଣିଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ , ଶାନ୍ତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ।

ମଙ୍ଗଳବାର– ମଙ୍ଗଳବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାରୀମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ସାଧାରଣତଃ ସାହସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ କାହା ଉପରେ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଭୁଲ୍ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏମାନେ ଦଣ୍ଡ ଦେବାର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି । ମିଛ କହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।ଏହି ନାରୀମାନେ ସର୍ବଦା ଠିକ୍ କଥା କହିଥାନ୍ତି ।

ବୁଧବାର– ଏହି ବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାରୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ସବଳ ହୋଇଥାନ୍ତି । କାରଣ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମା ସରସ୍ୱତୀଙ୍କ ଆର୍ଶିବାଦ ସବୁବେଳେ ଥାଏ । ଏମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁନ୍ଦରୀ ହେବା ସହ ଏମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଅତି କୋମଳ ଅଟେ । କେବଳ ଶିକ୍ଷା ନୁହେଁ ଏମାନେ ଅନେକ କଳାର ଅଧିକାରିଣୀ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ଗୁରୁବାର- ଏହି ବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାରୀମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଗୁଣ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣା କୁହାଯାଏ । ଏହି ନାରୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି କରିବା ସହ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବେସ ପାରଙ୍ଗମ । ଏହି ବାର ଜନ୍ମିତ ନାରୀଙ୍କ ଉପରେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଥାଏ । ତେଣୁ ଏମାନେ ଧନ ସଂପତିର ସୁଖ ଭୋଗ କରିଥାନ୍ତି।

ଶୁକ୍ରବାର– ଶୁକ୍ରବାର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାରିମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ଚଂଚଳ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ମଉଜମସ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଅର୍ଥାତ୍ ଏମାନେ ବିଳାସମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଏମାନେ ଘର ପରିବାର ସହ ଅଲଗା ପରିଚୟ ତିଆରି କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଭାବନା ଓ ଚିନ୍ତାଧାରା ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ।

ଶନିବାର- ଶନିବାର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାରୀମାନେ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ରହିଥାଏ। ଏମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ରାଗି ହୋଇଥିଲେ ବି ନିଜସ୍ୱ ପରିଚୟ ତିଆରି କରିପାରନ୍ତି । ଏମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଡେଙ୍ଗା ଓ ପତଳା ହେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ସ୍ୱାଭିମାନୀ ଓ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୋଇଥାନ୍ତି । ନିଜ କାମକୁ ନିଜେ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲପ।ଆନ୍ତି । କାହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ।

ରବିବାର- ଯଦି ଆପଣ ରବିବାର ଦିନ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ଯଥେଷ୍ଟ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଥାନ୍ତି। ରବିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାରୀମାନେ ଦାନ ପୁଣ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଓ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ନାରୀମାନେ ଚତୁର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ;ସ୍ଵାସ୍ଥ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭପ୍ରଦ ହୋଇଥାଏ “ତ୍ରିଫଳା ଚୁର୍ଣ୍ଣ” , ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫାଇଦା ସମ୍ପର୍କରେ

Related posts

ଛିଙ୍କ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ENO Beuro

ଲିଫ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଶରୀର ପାଇଁ ହୋଇପାରେ କ୍ଷତିକାରକ ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର କାରଣ

ENO Beuro

ଅନେକ ରୋଗପାଇଁ ରାମବାଣ ପରି କାମ କରିଥାଏ “ତୁଳସୀ ପତ୍ର”, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର କିଛି ଔଷଧିୟଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More