LIFESTYLE

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଏହି ସବୁ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ହେଇଛି ଆଉ ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି କଥା । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରି ପାରିବେ ।

ପ୍ରେମରେ ଦୁଇ ପଦ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ :-  ଯଦି ପାର୍ଟନର ରାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ପାଖରେ ବସି ଦୁଇ ପଦ ପ୍ରେମରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ । ସବୁବେଳେ ଝଗଡାକୁ ସେଇଦିନ କଥା ହୋଇ ମେଣ୍ଟାନ୍ତୁ । କାରଣ କଥା ରହିଲେ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ଦେଖାଯାଏ ।

ତାଙ୍କୁ ସ୍ପେସାଲ ଫିଲ୍ କରାନ୍ତୁ :– ଯଦି କିଛି ଦିନ ହେବ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ତେବେ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସ୍ପେସିଆଲ ଫିଲ୍ କରାନ୍ତୁ । ତାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ଖାଇବା ତିଆରି କରନ୍ତୁ ବା ମନ ପସନ୍ଦର ଜାଗାକୁ ବୁଲେଇ ନିଅନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ସେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଖୁସି ହେବେ ।

ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କୁହନ୍ତୁ :-ମନେରଖିବେ ସବୁବେଳେ ଏକୁଟିଆ ବେଳେ ହେଉ ବା ସାଙ୍ଗସାଥି ଆଗରେ ତାଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇ ମ୍ୟାଜିକାଲ ୱାର୍ଡ ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କୁହନ୍ତୁ । ପାର୍ଟନର ବହୁତ ଖୁଶି ହେବେ ।

ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇବା :– ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଖାଇବାକୁ । ଏମିତି କଲେ ଆପଣ ବହୁତ ଗପସପ ହେଇଥାନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ ହୋଇଥାଏ ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଓଲିଉଡ ପରେ ବଲିଉଡ :‘ରାଇଜିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାର-୨’ରେ ଭାଗ ନେଇ ଟପ୍-୧୬ରେ ଓଡିଆ ପୁଅ ଶଶାଙ୍କ

Related posts

ଉଷୁମ ପାଣିରେ ଗାଧୋଇଲେ ଶରୀରକୁ କି କି ଫାଇଦା ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅଦାର ଔଷଧିୟ ଗୁଣ

ENO Beuro

ପାରାଲିସିସ ରୋଗରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment