LIFESTYLE

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଏହି ସବୁ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ହେଇଛି ଆଉ ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି କଥା । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରି ପାରିବେ ।

ପ୍ରେମରେ ଦୁଇ ପଦ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ :-  ଯଦି ପାର୍ଟନର ରାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ପାଖରେ ବସି ଦୁଇ ପଦ ପ୍ରେମରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ । ସବୁବେଳେ ଝଗଡାକୁ ସେଇଦିନ କଥା ହୋଇ ମେଣ୍ଟାନ୍ତୁ । କାରଣ କଥା ରହିଲେ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ଦେଖାଯାଏ ।

ତାଙ୍କୁ ସ୍ପେସାଲ ଫିଲ୍ କରାନ୍ତୁ :– ଯଦି କିଛି ଦିନ ହେବ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ତେବେ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସ୍ପେସିଆଲ ଫିଲ୍ କରାନ୍ତୁ । ତାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ଖାଇବା ତିଆରି କରନ୍ତୁ ବା ମନ ପସନ୍ଦର ଜାଗାକୁ ବୁଲେଇ ନିଅନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ସେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଖୁସି ହେବେ ।

ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କୁହନ୍ତୁ :-ମନେରଖିବେ ସବୁବେଳେ ଏକୁଟିଆ ବେଳେ ହେଉ ବା ସାଙ୍ଗସାଥି ଆଗରେ ତାଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇ ମ୍ୟାଜିକାଲ ୱାର୍ଡ ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କୁହନ୍ତୁ । ପାର୍ଟନର ବହୁତ ଖୁଶି ହେବେ ।

ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇବା :– ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଖାଇବାକୁ । ଏମିତି କଲେ ଆପଣ ବହୁତ ଗପସପ ହେଇଥାନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ ହୋଇଥାଏ ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଓଲିଉଡ ପରେ ବଲିଉଡ :‘ରାଇଜିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାର-୨’ରେ ଭାଗ ନେଇ ଟପ୍-୧୬ରେ ଓଡିଆ ପୁଅ ଶଶାଙ୍କ

Related posts

ପିଆଜ ଚୋପାର ରହିଛି ଚମତ୍କାରିତା ଗୁଣ: ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଉପକାରୀ ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Moharana

ଘରୋଇ ଉପାୟରେ କରନ୍ତୁ କହୁଣି ଓ ଗଣ୍ଠିରୁ କଳାଦାଗ ଦୂର: ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

Ratnamani Moharana

ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ? ଏହି ସବୁଜ ପରିବା ଟି ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଆମ ଶରୀରର ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment