LIFESTYLE

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଏହି ସବୁ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ହେଇଛି ଆଉ ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି କଥା । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି କରି ପାରିବେ ।

ପ୍ରେମରେ ଦୁଇ ପଦ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ :-  ଯଦି ପାର୍ଟନର ରାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ପାଖରେ ବସି ଦୁଇ ପଦ ପ୍ରେମରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ । ସବୁବେଳେ ଝଗଡାକୁ ସେଇଦିନ କଥା ହୋଇ ମେଣ୍ଟାନ୍ତୁ । କାରଣ କଥା ରହିଲେ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ଦେଖାଯାଏ ।

ତାଙ୍କୁ ସ୍ପେସାଲ ଫିଲ୍ କରାନ୍ତୁ :– ଯଦି କିଛି ଦିନ ହେବ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ତେବେ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସ୍ପେସିଆଲ ଫିଲ୍ କରାନ୍ତୁ । ତାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ଖାଇବା ତିଆରି କରନ୍ତୁ ବା ମନ ପସନ୍ଦର ଜାଗାକୁ ବୁଲେଇ ନିଅନ୍ତୁ । ଦେଖିବେ ସେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଖୁସି ହେବେ ।

ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କୁହନ୍ତୁ :-ମନେରଖିବେ ସବୁବେଳେ ଏକୁଟିଆ ବେଳେ ହେଉ ବା ସାଙ୍ଗସାଥି ଆଗରେ ତାଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇ ମ୍ୟାଜିକାଲ ୱାର୍ଡ ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କୁହନ୍ତୁ । ପାର୍ଟନର ବହୁତ ଖୁଶି ହେବେ ।

ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇବା :– ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଖାଇବାକୁ । ଏମିତି କଲେ ଆପଣ ବହୁତ ଗପସପ ହେଇଥାନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ ହୋଇଥାଏ ।


ପଢନ୍ତୁ ;

ଓଲିଉଡ ପରେ ବଲିଉଡ :‘ରାଇଜିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାର-୨’ରେ ଭାଗ ନେଇ ଟପ୍-୧୬ରେ ଓଡିଆ ପୁଅ ଶଶାଙ୍କ

Related posts

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ସବୁ ଖାଦ୍ୟ ନବଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଖାଇବା ମନା

ENO Beuro

କେଉଁ ପାନୀୟ ଦ୍ରବ୍ୟ କିଡ଼ନୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ପେଟ ବଢିବାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ପ୍ରତିଦିନ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ଜୁସ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More