Entertainment

ହ୍ରୀତିକ ରୋଷନ ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଛନ୍ତି ଫିଦା

ହ୍ରୀତିକ ସାରାଙ୍କ ଉପରେ ବେଶ ପ୍ରଭାବିତ

ବଲିଉଡରେ ହ୍ରୀତିକ ରୋଶନ ଆଜିକା ସମୟରେ ଜଣେ ଆଗ ଧାଡିର ନାୟକ । ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ହିଟ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ସିନେମା ବହୁତ ହିଟ ହେଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ହ୍ରୀତିକଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଗତ ଜୀବନରେ ବି ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଲାଗିରହିଛି । ହ୍ରୀତିକ ରୋଶନ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି । ସେ ପର୍ସୋନାଲ ଲାଇଫ ହଉ କିମ୍ବା ପ୍ରଫେସୋନାଲ ଲାଇଫ ହଉ ।

ପ୍ରଥମେତ ତାଙ୍କର ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ହେଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଆରୋପ ଦୋଷାରୋପ କରିଥିଲେ ।

ହ୍ରୀତିକଙ୍କ ଠାରୁ ଗୋଟେ ନାମ ଛିଡ଼ିଲା ପରେ ଆଉ ଏକ ନାମ ଯୋଡି ହେଇଚି ।  ଖବର ଅନୁସାରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି କି ହ୍ରୀତିକଙ୍କ ର ପସନ୍ଦ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କର ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜିକାଲି ହ୍ରୀତିକ ସାରାଙ୍କ ଉପରେ ବେଶ ପ୍ରଭାବିତ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ସିନେମା  ସୁପର ୩୦ରେ ସାରାଙ୍କୁ  ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାଟି ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ୨୬ ଜାନୁୟାରୀରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସିନେମାଟି ଆନନ୍ଦ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଚି ଏବଂ ସେ ସୁପର ୩୦ ନାମକ ଏକ କୋଚିଂ ଚଳାଇଥାନ୍ତି ।

ହ୍ରୀତିକ ରୋଷନ ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଛନ୍ତି ଫିଦା sara and hritik

ପଢନ୍ତୁ ;

ଶୋଇଲା ବେଳେ ତକିଆ ତଳେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ,ଚମକିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

 

Related posts

Odia Girl Padmalaya Nanda Won 3 Titles At The Little Miss Universe 2017 Contest

Krishna Kumar Manoj

21st Ruchi Prativa Samman Samaroha – 2017 Held At Cuttack Saheed Bhawan

Krishna Kumar Manoj

୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ‘ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧’ ପୁଣି ଫେରିଛି ରୂପେଲି ପରଦାକୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More