Entertainment

ହ୍ରିତିକ କ’ଣ ପୁଣି ଥରେ ବିବାହ କରିବେ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ

୨୦୧୪ରେ ପତ୍ନୀ ସୁଜାନେ ଖାନଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବା ପରେ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ନାଁକୁ ନେଇ କେତେଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଯୋଡି ହେବାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ମାତ୍ର ନିକଟରେ ମିଳିଥିବା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ହ୍ରିତିକ ପୁଣି ବାହା ହେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି, ସୁଜାନେଙ୍କ ପୁନଃ ପ୍ରବେଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେମାନେ ଆଉ ଥରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।  ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ୨୦୦୦ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ୧୪ ବର୍ଷ ବୈବାହିକ ଜୀବନ କଟାଇବା ପରେ ୨୦୧୪ରେ ଦୁହେଁ ଆଇନତଃ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରେମ ବିବାହ ଏବଂ ପରେ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଥିଲେ ହ୍ରିତିକ ଓ ସୁଜେନ ।

ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହେବାର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ପୁଣିଥରେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ କୁଆଡେ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଜାଣନ୍ତି କି? ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ । ଅର୍ଥାତ, ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଏଭଳି ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।ତେବେ ଏ ବେଇ ଉଭୟଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯାଇନାହିଁ ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକାସହ ଛୁଟି କଟାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏବଂ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ମଧ୍ୟ ସୁଜେନ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ମେସେଜ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୨୦୦୦ରେ ଫିଲ୍ମ ‘କହୋନା ପ୍ୟାର ହୈ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ ପରେ ହ୍ରିତିକ ନିଜ ପିଲାଦିନର ସାଥୀ ସୁଜୈନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହାର ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୪ରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବନି ଅପେରା ପାର୍ଟି

Related posts

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବମ୍ପର ଓପନିଂ କଲା ‘ଭାରତ’

Ratnamani Moharana

ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମିଙ୍କ ପରଲୋକ

ENO Beuro

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଉଦିତ୍ ନାରାଣୟଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ଗିରଫ

ENO Beuro

Leave a Comment