• Home
  • SPORTS
  • ୨୦୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିକେଟ ଖେଳ ଜାରି ରଖିବି ,ଏହାପରେ ଅବସର କଥା ଚିନ୍ତା କରିବି : ଯୁବରାଜ ସିଂହ
SPORTS

୨୦୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିକେଟ ଖେଳ ଜାରି ରଖିବି ,ଏହାପରେ ଅବସର କଥା ଚିନ୍ତା କରିବି : ଯୁବରାଜ ସିଂହ

ଭାରତୀୟ ଅଲ୍‌ରାଉଣ୍ଡର ଯୁବରାଜ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ,୨୦୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିକେଟ ଖେଳ ଜାରି ରଖିବି ଏବଂ ଏହାପରେ ଅବସର କଥା ଚିନ୍ତା କରିବି। ଯୁବରାଜ ଭାରତ ପାଇଁ ଶେଷ ଦିନିକିଆ ୨୦୧୭ ଜୁନରେ ଖେଳିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲର ଆଗାମୀ ସିଜିନ ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ। କାରଣ ଆଇପିଏଲରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ଦିନିକିଆ ଦଳକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ଆଶା ରହିବ ଏବଂ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ଵ କପରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ନିଜର ଦାବିକୁ ମଜଭୁତ କରି ପାରିବେ।

୨୦୧୧ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଦିନିକିଆ ଦଳର ନିୟମିତ ସଦସ୍ୟ ରହି ଆସିଥିବା ଯୁବରାଜ ଏହାପରେ ମାରାତ୍ମକ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ଟେଷ୍ଟ ଦଳରେ ନିଜ ସ୍ଥାନ ପକ୍କା କରି ନ ପାରିବା ଏବେ ବି ତାଙ୍କର ଅବସୋସ ରହିଥିବା କହିଛନ୍ତି। କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରାରମ୍ଭର ୬-୭ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୋର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫର୍ମରେ ଥିଲି ସେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଦଳରେ ମହାନ ଖେଳାଳିମାନେ ରହିଥିବାରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସୁଯୋଗ ପାଇ ନ ଥିଲି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜକୁ ୧-୨ରେ ହାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାପରେ ଦମ୍‌ଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ସିରିଜକୁ ଜିତିଥିବାରୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଦଳକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି ଦୁଇ ସ୍ପିନର ୟେଜୁବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଯୁବରାଜ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଭୁଲି ନ ଥିଲେ।

୨୦୧୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିକେଟ ଖେଳ ଜାରି ରଖିବି ,ଏହାପରେ ଅବସର କଥା ଚିନ୍ତା କରିବି : ଯୁବରାଜ ସିଂହ yuvi

ପଢନ୍ତୁ;ବିସିସିଆଇ ଦେଲା ମଞ୍ଜୁରୀ: ଆଇପିଏଲରେ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଡିଆର୍‌ଏସ୍‌ର

Related posts

ଆଇପିଏଲର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ କୋଲକାତାର ସହଜ ବିଜୟ

Krishna Kumar Manoj

ସାଫ୍‍ ୧୫ ବର୍ଷରୁ କମ୍‍ ବାଳିକା ଫୁଟ୍‍ବଲ:ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ

Krishna Kumar Manoj

Odisha Weightlifters Sneha & Jhilli Selected For Championships In Australia

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More