SPORTS

ଟେଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟ୍‍ସମ୍ୟାନ ମାନ୍ୟତା ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ହରାଇଲେ କୋହଲି

ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ ପରିଷଦ (ଆଇସିସି) ଟେଷ୍ଟ ର଼୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ବ୍ୟାଟିଂ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ହରାଇଛନ୍ତି। ବାସନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଷ୍ଟିଭେନ୍‍ ସ୍ମିଥ୍‍ ପୁଣି ୧ନଂ ଟେଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟ୍‍ସମ୍ୟାନ ସ୍ଥାନକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଲର୍ଡସ ଟେଷ୍ଟରେ କୋହଲି ୨୩ ଓ ୧୭ ରନ୍‍ କରିଥିବା ବେଳେ ଭାରତ ୧୦୭ ଓ ୧୩୦ ରନ୍‍କରି ଇନିଂସ ଓ ୧୫୯ ରନ୍‍ରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସ୍ମିଥ୍‍ଙ୍କୁ ପଦଚ୍ୟୁତ କରି କୋହଲି ୧ନଂ ଟେଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟ୍‍ସମ୍ୟାନ ହୋଇଥିଲେ। ସ୍ମିଥ୍‍ ୯୨୯ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଥିବା ବେଳେ କୋହଲି ୯୧୯ ପଏଣ୍ଟରେ ଅଛନ୍ତି।

virat କୋହଲି ଟେଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟ୍‍ସମ୍ୟାନ ମାନ୍ୟତା ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ହରାଇଲେ କୋହଲି virat

ବୋଲରଙ୍କ ମାନ୍ୟତାରେ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ୭୪ତମ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଇଂଲଣ୍ଡର ଅଲ୍‍ରାଉଣ୍ଡର କ୍ରିସ୍‍ ୱକ୍‍ସ ଲର୍ଡସ ଟେଷ୍ଟରେ ଅପରାଜିତ ଶତକ ହାସଲ କରିବା ଯୋଗୁଁ ଟେଷ୍ଟ ବ୍ୟାଟ୍‍ସମ୍ୟାନ୍‍ ତାଲିକାରେ ୩୪ଟି ସ୍ଥାନର ଉନ୍ନତି ଘଟାଇ ୫୦ତମ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ପୁଣି ବୋଲିଂ ମାନ୍ୟତାରେ ୱକ୍‍ସ ୩୨ତମ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ଅଲ୍‍ରାଉଣ୍ଡର ମାନ୍ୟତାରେ ୫ଟି ସ୍ଥାନର ଉନ୍ନତି ଘଟାଇ ୱକ୍‍ସ ୭ମ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ; ଫାଇନାଲ ହୋଇଛି ଦୀପିକା-ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ ଡ଼େଟ୍! ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠି କରିବେ ବିବାହ

Related posts

ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ନୂଆ ରେକର୍ଡ

ENO Beuro

ଜାକର୍ତ୍ତା ଏସୀୟ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଇତିହାସ ରଚିଲେ ସୌରଭ ଚୌଧୁରୀ,ଭାରତ ପାଇଁ ଆଣିଲେ ତୃତୀୟ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ

ENO Beuro

Odisha Boy Anshuman Rath Selected As The Vice Captain Of Hong Kong Cricket Team

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More