24 C
Bhubaneswar
January 27, 2021
EnewsOdia.Com
ଦେଶ ବିଦେଶ ନ୍ୟୁଜ୍ ମନୋରଞ୍ଜନ

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଭୟ ଥିବାରୁ ସ୍ଥଗିତ ହେଲା ଆଇଫା ଆୱାର୍ଡ ୨୦୨୦

କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଏବଂ ଆଇଫାର ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆଇଫାର ଆୟୋଜକମାନେ ତିନି ଦିନିଆ ଉତ୍ସବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଇଭେଣ୍ଟଟି ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଶେଷରେ ହେବାକୁ ଥିଲା।  ଆଇଫା ୱିକେଣ୍ଡ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରବିବାର ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ରେ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଏବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଆଇଫା ପୁରସ୍କାର ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ନୂଆ ତାରିଖ ଏବଂ ଯୋଜନା ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ସାରା ବିଶ୍ବରୁ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯିବା ପରେ ଯାଇ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ତେବେ କରୋନା ଭୟକୁ ନେଇ ବଡ଼ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାତିଲ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାକୁ ବାତିଲ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଅଭିନେତା ସଲାମାନ ଖାନ୍ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ’ର ସୁଟିଂକୁ ବାତିଲ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପ୍ୟାରିସ୍ ଯାତ୍ରାକୁ ବାତିଲ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ୟାରିସ୍ ଯାଇ ସେ ପ୍ୟାରିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ ଉଇକରେ ଯୋଗ ଦେବାର ଥିଲା ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ୫ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ଝଡ଼ ତୋଫାନ ସମ୍ଭାବନା

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ୮୩ର ପୋଷ୍ଟର

Ratnamani Maharana

ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ମିଳିଲା ନିଆରା ଉପହାର

Ratnamani Maharana

୪ ଦିନର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଶେଷରେ ହାରିଗଲା ସୁଜିତ୍

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More