EnewsOdia.Com

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଭୟ ଥିବାରୁ ସ୍ଥଗିତ ହେଲା ଆଇଫା ଆୱାର୍ଡ ୨୦୨୦

କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଏବଂ ଆଇଫାର ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆଇଫାର ଆୟୋଜକମାନେ ତିନି ଦିନିଆ ଉତ୍ସବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଇଭେଣ୍ଟଟି ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଶେଷରେ ହେବାକୁ ଥିଲା।  ଆଇଫା ୱିକେଣ୍ଡ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରବିବାର ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ରେ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଏବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଆଇଫା ପୁରସ୍କାର ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ନୂଆ ତାରିଖ ଏବଂ ଯୋଜନା ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ସାରା ବିଶ୍ବରୁ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯିବା ପରେ ଯାଇ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ତେବେ କରୋନା ଭୟକୁ ନେଇ ବଡ଼ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାତିଲ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାକୁ ବାତିଲ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଅଭିନେତା ସଲାମାନ ଖାନ୍ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ’ର ସୁଟିଂକୁ ବାତିଲ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପ୍ୟାରିସ୍ ଯାତ୍ରାକୁ ବାତିଲ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ୟାରିସ୍ ଯାଇ ସେ ପ୍ୟାରିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ ଉଇକରେ ଯୋଗ ଦେବାର ଥିଲା ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ୫ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ଝଡ଼ ତୋଫାନ ସମ୍ଭାବନା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ପ୍ରତି ମିନିଟ୍‌ରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ସାଥି

Ratnamani Maharana

ନଗଡ଼ାରେ ବଦଳୁନି ଭୋକର ଭୂଗୋଳ : ଏବେ ବି ଭାତ,ଲୁଣ,ଶାଗରେ ବଞ୍ଚିଛି ଜୀବନ

Ratnamani Maharana

ପାର୍ବତ୍ୟାଞ୍ଚଳକୁ ବଳିଗଲା ଦିଲ୍ଲୀ ଶୀତ

Ratnamani Maharana

ଚାକିରି ଖାଉଛି ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା

Ratnamani Maharana

ଉବେର ଇଟସକୁ କିଣିନେଲା ଜମାଟୋ

Ratnamani Maharana

୨୬ ଡିସେମ୍ବରରେ ବିରଳ ବଳୟ ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ଦେଖିବାପାଇଁ ପଠାଣି ସାମନ୍ତ ପ୍ଲାନେଟୋରିୟମରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା

Ratnamani Maharana