EnewsOdia.Com

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଭୟ ଥିବାରୁ ସ୍ଥଗିତ ହେଲା ଆଇଫା ଆୱାର୍ଡ ୨୦୨୦

କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଏବଂ ଆଇଫାର ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆଇଫାର ଆୟୋଜକମାନେ ତିନି ଦିନିଆ ଉତ୍ସବକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଇଭେଣ୍ଟଟି ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଶେଷରେ ହେବାକୁ ଥିଲା।  ଆଇଫା ୱିକେଣ୍ଡ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରବିବାର ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ରେ ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଏବେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଆଇଫା ପୁରସ୍କାର ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ନୂଆ ତାରିଖ ଏବଂ ଯୋଜନା ଶୀଘ୍ର ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ସାରା ବିଶ୍ବରୁ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯିବା ପରେ ଯାଇ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ତେବେ କରୋନା ଭୟକୁ ନେଇ ବଡ଼ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବାତିଲ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାକୁ ବାତିଲ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଅଭିନେତା ସଲାମାନ ଖାନ୍ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ’ର ସୁଟିଂକୁ ବାତିଲ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପ୍ୟାରିସ୍ ଯାତ୍ରାକୁ ବାତିଲ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ୟାରିସ୍ ଯାଇ ସେ ପ୍ୟାରିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ ଉଇକରେ ଯୋଗ ଦେବାର ଥିଲା ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ପଢନ୍ତୁ: ୫ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ଝଡ଼ ତୋଫାନ ସମ୍ଭାବନା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଏକ ବର୍ଷ ଭିତରେ କଟକ, ବଲାଙ୍ଗୀର ହେବ ୧୦୦% ଡିଜିଟାଲ୍

Ratnamani Maharana

ଡ୍ୟାନିଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେଲେ ଝିଲିକ୍‌

Ratnamani Maharana

ସବୁଠୁ ଶସ୍ତା 4G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଲଞ୍ଚ କରିବ ଜିଓ

Ratnamani Maharana

ମାତ୍ର ୧ଟଙ୍କାରେ ୧ଜିବି ଡାଟା, ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ଦେବାପାଇଁ ଟେଲିକମ୍ ଦୁନିଆରେ ଓହ୍ଲାଇଲା ଆଉ ଏକ କମ୍ପାନୀ

Ratnamani Maharana

ପ୍ରତି ଶନିବାର ହେବ ନୋ ବ୍ୟାଗ ଡ଼େ

Ratnamani Maharana

ଓଡ଼ିଶା ଉପକୂଳ ଛୁଇଁବ ନାହିଁ ବାତ୍ୟା ‘ବୁଲବୁଲ’

Ratnamani Maharana