• Home
  • SPORTS
  • ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଅନ୍ତିମ ଦିବସ ଖେଳ ଆଜି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି
SPORTS

ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଅନ୍ତିମ ଦିବସ ଖେଳ ଆଜି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଏକଦିବସୀୟ କ୍ରିକେଟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ ଭାରତୀୟ ଦଳ କୁ ଆଜି ଖେଳିବାର ଅଛି । ମ୍ୟାଚ କାନପୁରର ଗ୍ରୀନ ପାର୍କ ଷ୍ଟାଡିୟମ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ ଜିତି ଉଭୟ ଦଳ ସମସାମୟିକ ଅଛନ୍ତି । କାନପୁର ରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରନ କରିଥିବା ୧୦ ଜଣ ଖେଳାଳି ଙ୍କ ଭିତରୁ ୩ ଜଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଦକ୍ଷ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ବିରାଟ କୋହଲୀ ଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ନାହିଁ ।

କାନପୁର ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚ ରେକର୍ଡ ଅନୁସାରେ ବିରାଟ କୋହଲୀ ଙ୍କ ନାମ ଏତେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ନୁହେଁ । ସେ କାନପୁର ରେ ୨ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ମାତ୍ର ୩୦ ରନ କରିଛନ୍ତି ।

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଏହି ଶୃଙ୍ଖଳା ରେ ଶତକ ସହିତ ୧୫୦ ରନ କରିଥିବା ବିରାଟ ଙ୍କ ପାଖରେ ଦଳ କୁ ଜିତେଇବା ସହିତ ନିଜର ରେକର୍ଡ ସୁଧାରିବା ର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଅନ୍ତିମ ଦିବସ ଖେଳ ଆଜି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି  ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ଅନ୍ତିମ ଦିବସ ଖେଳ ଆଜି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି

ପଢନ୍ତୁ, ଏବେ ଥମିଲା ଆନ୍ଦୋଳନ, ଜିଆରଏସ୍‌ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦରମା ବଢାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

Related posts

ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା : ସୁରେଶ ରୈନା

Krishna Kumar Manoj

ଆଇପିଏଲ-୧୧ ପାଇଁ ନିଲାମୀ ଆରମ୍ଭ : କୋହଲି , ଧୋନୀ, ରୋହିତ ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଖେଳାଳି

Krishna Kumar Manoj

କାଶ୍ମୀରକୁ ନେଇ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଯୁଦ୍ଧ,ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More