SPORTS

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା-ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା-ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି । ବର୍ଷାକୁ ନେଇ ଭୟ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ କିଛିଟା ଆସ୍ଵସ୍ତି ଅଛି  । ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ ତମ୍ବୁ ମଧ୍ୟ ଉଠିଯାଇଛି । ଦିନ ୧ଟା ବେଳେ ଭାରତ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୩ ଟିକିଆ ଟେଷ୍ଟ ଶୃଙ୍ଖଳାର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପାଇଁ ଟସ୍‌ ପଡ଼ିଥିଲା। ଟସ୍‌ ଜିଣି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳ ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଭାରତକୁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆହ୍ଵାନ ଦେଇଛି।

ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଧାୱନ ଓ ଲୋକେଶ ରାହୁଲ ଓପନିଂ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ବଲରେ ହିଁ ଭାରତର ୱିକେଟ ପାଟଣା ହୋଇଥିଲା । ଲୋକେଶ ରାହୁଲ ମ୍ୟାଚର ପ୍ରଥମ ବଲ ଖେଳି ଉଇକେଟ୍‌ କିପରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କ୍ୟାଚ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ । ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ବ୍ୟବଧାନରେ ୮ ରନ୍‌ କରି ଶିଖର ଧାଓ୍ଵନ ମଧ୍ୟ ବୋଲ୍ଡ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭାରତ ମାତ୍ର ୧୩ ରନ୍‌ରେ ଦୁଇଟି ଉଇକେଟ୍‌ ହରାଇ ବିପଦରେ ପଡ଼ିଛି। ଉଭୟ ୱିକେଟକୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ପେସ୍‌ ବୋଲର ସୁରଙ୍ଗ ଲାକ୍‌ମଲ ହାସିଲ କରିଛନ୍ତି ।

ମ୍ୟାଚ୍‌ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧.୩୦ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଅପରାହ୍ନ ୩.୩୦ରେ ଟି-ବ୍ରେକ ହେବାସହ ମ୍ୟାଚ୍‌ ୫.୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା-ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି   ଶ୍ରୀଲଙ୍କା-ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଛି

ପଢନ୍ତୁ, ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଗଡ୍‌ସେଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ଶିଳାନ୍ୟାସ କଲା ହିନ୍ଦୁ ମହାସଭା

Related posts

କୋଟିଫ୍‌ କପ୍‌ ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌:ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ

Krishna Kumar Manoj

ଦୃଷ୍ଟିହୀନ କ୍ରିକେଟ୍‌ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ : ସେମିଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତ

Krishna Kumar Manoj

ଜାତୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା “ହୋସଲା-୨୦୧୭” ର ବିଜୟୀ ମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଦ୍ଧିତ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More