EnewsOdia.Com

ବାରବାଟୀରେ ଟାଇଟେଲ ହାତେଇଲା ଭାରତ

ଭାରତ ଓ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଦିନିକିଆ ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଭାରତ ଟାଇଟେଲ ହାତେଇଛି । ଭାରତ ଦଳ ଟସ୍ ଜିତି ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଥିଲା । ପ୍ରଥକେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ନିକୋଲାସ ପୂରନ ୮୯ ରନ, ଅଧିନାୟକ କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୭୪ ରନ, ଓ ସାଇହୋପ ୪୨ ରନ କରି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ୫ ୱେକେଟ ହରାଇ ୩୧୫ ରନ କରିଥିଲା । ଭାରତ ଆଗରେ ୩୧୬ ରନର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଟାର୍ଗେଟ ଛିଡା କରିଥିଲା ।

ଭାରତ ଦୁଇ ଓପନର ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ ରାହୁଲ ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭରୁ ଭଲ ପ୍ରର୍ଦଶନ କରିଥିଲେ । ରୋହିତ ୬୩ ବଲରେ ୮ଟି ଚୌକା ଓ ୧ଟି ଛକା ମାରି ୬୩ ରନ କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ଲୋକେଶ ରାହୁଲ ୮୯ ବଲରେ ୮ଟି ଚୌକା ଓ ୧ଟି ଛକା ମାରି ୭୭ ରନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜର ୫୫ ତମ ଅର୍ଦ୍ଧତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ବିରାଟ ୮୧ ବଲରେ ୯ଟି ଚୌକା ମାରି ୮୫ ରନ କରି ଆଉଟୁ ହୋଇଥିଲେ ।ଶେଷ ଆଡ଼କୁ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡ଼େଜା ଓ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଳ ଠାକୁରଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ବଳରେ ଭାରତ ଏହି ମୁକାବିଲାକୁ ୪୮.୩ ଓଭରରେ ୬ ଓ୍ଵିକେଟ୍ ହରାଇ ଜିତି ନେଇଥିଲା। ରୋହିତ ଶର୍ମା ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ଓ ବିରାଟ କୋହଲୀ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ ଦି ପ୍ଲେୟାର ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ: ପ୍ରେମିକାକୁ ଧୋକା ଦେଉଥିଲା ପ୍ରେମିକ, ଧରା ପକାଇଲା ଫିଟନେସ୍ ୱାଚ୍

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

୧୫ ଓଭର୍‌ କ୍ରିକେଟ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୧୮ ରନ୍‌ କଲେ ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ବୋବଡ଼େ

Ratnamani Maharana

ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ ବାଂଲାଦେଶ ଠାରୁ ହାରିଲା ଭାରତ

Ratnamani Maharana

ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ହରାଇଲା ଭାରତ

Ratnamani Maharana

୨ ବର୍ଷ ପାଇଁ ବାସନ୍ଦ ହେଲେ ସାକିବ୍‌

Ratnamani Maharana

ଆଇସିସି ଟି-୨୦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ କରୀନା କପୂର

Ratnamani Maharana

ବାରବାଟୀ ଦିନିକିଆରେ ଆଖି ଝଲସାଇବ କ୍ଲକ୍‌ ଟାୱାର

Ratnamani Maharana