ସେଲ୍ଫି ନେଉଥିବାବେଳେ ଅଘଟଣ:ପାହାଡରୁ ସମୁଦ୍ରକୁ ଖସି ପଡିଲେ ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ର

ପଶ୍ଚିମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳିରେ ସେଲ୍ଫି ନେଉଥିବା ବେଳେ ପାହାଡରୁ ସମୁଦ୍ର ଭିତରକୁ ଖସି ପଡିବାରୁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଏକ ଐତିହାସିକ ବନ୍ଦର ସହରର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳରେ ଅଙ୍କିତ ଏକ ବଡ଼ ପଥର ଉପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେଲ୍‌ଫି ନେଉଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କ ପାଦ ଖସି ଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ ସମୁଦ୍ରରେ ଖସି ପଡ଼ି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ପାଖାପାଖି ଘଣ୍ଟାଏ ପରେ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା।

ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପର୍ଥ ସହରରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ନିଜର କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସେଇ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବାର ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପିଟିଲେ କନଷ୍ଟେବଳ

ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପର୍ଥ ସହରରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ - 4.3

85%

ପାଖାପାଖି ଘଣ୍ଟାଏ ପରେ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା। - 4.5

90%
4.4/5

Very Good!

ସେଲ୍ଫି ନେଉଥିବାବେଳେ ଅଘଟଣ:ପାହାଡରୁ ସମୁଦ୍ରକୁ ଖସି ପଡିଲେ ଭାରତୀୟ ଛାତ୍ର

ଏକ ଐତିହାସିକ ବନ୍ଦର ସହରର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳରେ ଅଙ୍କିତ ଏକ ବଡ଼ ପଥର ଉପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେଲ୍‌ଫି ନେଉଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କ ପାଦ ଖସି ଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ ସମୁଦ୍ରରେ ଖସି ପଡ଼ି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ପାଖାପାଖି ଘଣ୍ଟାଏ ପରେ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା।

No Votes Yet

You're not rated yet