Entertainment

ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କୁ ନ୍ୟୁରୋ ଏଣ୍ଡୋକ୍ରାଇନ୍‌ ଟ୍ୟୁମର

ଇରଫାନ ଟ୍ଵିଟରରେ ଦେଲେ ରୋଗର ସୂଚନା

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ ଖାନ ନିଜର ବିରଳ ରୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ନ୍ୟୁରୋ ଏଣ୍ଡୋକ୍ରାଇନ୍‌ ଟ୍ୟୁମରରେ ପୀଡିତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମାର୍ଚ ୫ରେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଭୟାନକ ରୋଗ ହେଇଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ରୋଗକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରକାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ଇରଫାନ ଟ୍ଵିଟରରେ ଏହି ରୋଗର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ସାଧାରଣତଃ ଏହା କ୍ଷୁଦ୍ରତନ୍ତ୍ରରେ ହୋଇଥାଏ । ମାତ୍ର ବେଳେ ବେଳେ ଏହା ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଂଶରେ ବି ହୋଇ ପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଶ ବାହାରେ ଚିକିତ୍ସା ହେବାକୁ ପଡିବ । ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଜୀବନରେ ଅନେକ କିଛି  କରିବାକୁ ଅଛି  ।  ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ପ୍ରାର୍ଥନା ଯୋଗୁଁ ସେ ଭଲ ହେବ , ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ ଆହୁରି ଭଲ କାହାଣୀରେ  ଅଭିନୟ କରି ଦେଖାଇ ପାରିବେ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଦେଶ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇ ଆସି ବହୁ ଭଲ କାହାଣୀରେ ଅଭିନୟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିପାରିବେ ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାଣନ୍ତୁ ବିଭାହ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ଓ ଝିଅଙ୍କ ଜାତକ ମିଶାଯାଏ କାହିଁକି ?

Related posts

ଭାଇ ପାଇଁ ଜେଲ୍ ଯିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଦୁଇ ରାଖୀ ଭଉଣୀ

ENO Beuro

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ପ୍ରେମ ପାଇଁ ମହାଭାରତ”ର ଶୁଭ ମହୁରତ୍

ENO Beuro

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାଶ୍ୱେତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment