• Home
  • Bollywood
  • ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍ ସେଜଲ – ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ବଲୀଉଡ ସିନେମା
Bollywood

ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍ ସେଜଲ – ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ବଲୀଉଡ ସିନେମା

ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଫିଲ୍ମ “ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍ ସେଜଲ“କୁ ସିନେ ପ୍ରେମୀମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।  ଗୁଜୁରାତି ଯୁବତୀ ସେଜଲ ଚରିତ୍ରରେ ଅନୁଷ୍କା ଓ ପଂଜାବୀ ଯୁବକ ହରିନ୍ଦର ସିଂହ ନେହେରା ଭୂମିକାରେ ଶାହରୁଖ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ସିନେମାରେ।

ଇମ୍ତିଆଜ ଅଲିଙ୍କ ଏହି ସିନେମାରେ ହ୍ଯାରୀ ଏବୋଂ ଶେଜଲ ର ଇଉରୋପ ବୁଲିବା କାହାଣୀ ଉପରେ ପର୍ଜ୍ୟବେଶିତ। ଏଥିରେ ହ୍ଯାରୀ, ଶେଜଲ ର ମିସିଂଗ ଏନଗେଜମେନ୍ଟ ରିଙ୍ଗ ଖୋଜିବାରେ ତାକୁ ସାହାଜ୍ଯ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଶାହରୁଖ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ପ୍ରଥମେ ଆସିଥିଲା ବଲୀଉଡ ସିନେମା ରବ ନେ ବନା ଦୀ ଏବୋଂ ଏହି ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍ ସେଜଲ ସିନେମାରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଯୋଡ଼ି ଜମିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି । ସିନେମାର ୫ଟି ମିନି ଟିଜର ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । ଏବେ ସିନେମାର କେବଳ ରିଲିଜକୁ ଅପେକ୍ଷା ।

ରେଡ୍ ଚିଲିଜ୍ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟର ବ୍ୟାନରରେ ଇମତିୟାଜ୍ ଅଲିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମ ୪ ଅଗଷ୍ଟରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍ ସେଜଲ ବଲୀଉଡ ସିନେମା  ଜବ୍ ହ୍ୟାରି ମେଟ୍ ସେଜଲ – ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ବଲୀଉଡ ସିନେମା

Related posts

Aditya Roy Kapur Sharing Screen Space With Sonakshi Sinha

Krishna Kumar Manoj

I’m Not Playing A Major Role In Padmavati – Actress Aditi Rao Hydari

Krishna Kumar Manoj

An Accident Has Taken Place On The Sets Of Fanney Khan, One Injured

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More