News

ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପିଟିଲେ କନଷ୍ଟେବଳ

ରିଭା ସୋଲଙ୍କିଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି କନେଷ୍ଟବଳ ଗିରଫ

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିଭା ସୋଲଙ୍କୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଗୁଜରାଟର ଜାମନଗରଠାର ରିଭାଙ୍କ କାର୍‌ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ବାଇକ୍‌ରେ ଧକ୍କା ହୋବାରୁ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା। ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ରିଭାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିବା ପରେ ଗୁଜରାଟ ପୁଲିସ ଆହିରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ ହୋଇଥିବାରୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ସେଜୁଆଲ କହିଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଘଟଣା ବେଳେ ଜାଦେଜାଙ୍କ ମା’ ମଧ୍ୟ କାର ଭିତରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆହିର ଅସମ୍ମାନ କରିଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କାର୍ ଚଲାଉଥିବା ସମୟରେ ରିଭାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ମା’ ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହା ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଘଟଣା ହୋଇଥିବାରୁ ଗୁଜୁରାଟ ପୋଲିସ୍ ଏହାକୁ ସାଙ୍ଘାତିକ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ପଢନ୍ତୁ; ଖରାଦିନେ ଲିଚୁ ଖାଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରତି ହିତକର ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରିତା

Related posts

Indian Railways Has Terminated The Services Of 13 employees, For Kalinga Utkal derailment

ENO Beuro

ଦେଶର ପ୍ରଥମ ଲୋକପାଳ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ପିସି ଘୋଷ

ENO Beuro

ରେଲୱେ କ୍ରୀଡ଼ାବିତଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ପଦୋନ୍ନତି ନୀତିକୁ ପିୟୁଷ ଗୋଏଲଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରି

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment