News

ସାଧାରଣ ୱାର୍ଡରେ ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା, ହେଲେ ବଳିଆ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ବି ସ୍ଥିର ରହିଛି

ଜଗା ବଳିଆ ଙ୍କ ବିରଳ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ ସେମାନେ କେମିତି ସୁସ୍ଥ ହେଇ ଘରକୁ ଆସିବେ ଏ ନେଇ ଚାରିଆଡେ ବିଶେଷ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଓଡିଶାବାସୀ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ବିଭିର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରୁଛନ୍ତି ।  ସାଧାରଣ ୱାର୍ଡରେ ଏବେ ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା । ହେଲେ ବଳିଆ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ବି ସ୍ଥିର ରହିଛି ।

ଖାଇବା, ପିଇବା ସହ ହାତରେ ବଲ୍ ଧରି ମଧ୍ୟ ଖେଳୁଛି ଜଗା । ସାଧାରଣ ୱାର୍ଡରେ ଥିବା ଜଗା ବେଡରେ ନିଜେ ବସିପାରୁଛି । ବେଡରେ ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଜଗା ନିଜ ହାତରେ ବିସ୍କୁଟ୍ ଖାଉଛି ।

ଧିରେ ଧିରେ ସୁସ୍ଥ ହେଉଛି ଜଗା । ହେଲେ ବଳିଆ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ବି ସ୍ଥିର ରହିଛି । ବଳିଆକୁ ଆଇସିୟୁରେ ରଖି ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି । ଆଜି ବଳିଆକୁ ଆଇସିୟୁରେ ଦେଖା କରିଛନ୍ତି ତା ମାଆ । ବଳିଆ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଥିବା ବେଳେ ତାକୁ ସୁସ୍ଥ ହେବାରେ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଲାଗିପାରେ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ।

ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା, ବଳିଆ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ବି ସ୍ଥିର ରହିଛି  ସାଧାରଣ ୱାର୍ଡରେ ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା, ହେଲେ ବଳିଆ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ବି ସ୍ଥିର ରହିଛି

ପଢନ୍ତୁ, କନ୍ଧମାଳ ହଳଦୀ ର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ରତାକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ବିଶେଷ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

Related posts

ଆଜିଠୁ ଗୌହାଟୀରେ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଜିଏସଟି କାଉନସିଲ ବୈଠକ ; ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ବହୁ ସାମଗ୍ରୀର ଶୁଳ୍କ ହାର

Krishna Kumar Manoj

ବଜ୍ରପାତ ଓ ଝଡ଼ ତୋଫାନକୁ ନେଇ ୧୫ଟି ଜିଲ୍ଲାକୁ ସାଢ଼େ ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତର୍କ ସୂଚନା

Krishna Kumar Manoj

ଲାଇଭ୍ ସୋ’ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଟି ମୌଲାନା ଗିରଫ

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More