ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ନେବାକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା

ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ନେବାକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା

ଗାର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଆଜି ଆହୁରି ସୁଧାର ଆସିଛି । ଆଖି ଖୋଲିଛି ସେ । ହେଲେ ଏବେ ସେ କାହାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରୁନି । ଏଥିପାଇଁ ଆହୁରି ୩/୪ ଦିନ ଲାଗିବା ବୋଲି ଡାକ୍ତର ମାନେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ବଳିଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବେବି ଉଦ୍ବେଗଜନକ ରହିଛି । ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ସପ୍ତାହକ ପରେ ମଧ୍ୟ ଚେତା ଫେରି ପାଉନି । ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୁଝିବାକୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ।

ଗତକାଲି ଶ୍ରୀ ଜେନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ସବୁ ଖବର ରଖିଛୁ । ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରହିଛୁ । ଆସନ୍ତାକାଲି ମୁଁ ନିଜେ ଏମ୍ସ ଜୀବି । ଚିକିସ୍ଛା କରୁଥିବା  ଡାକ୍ତରୀ ଦଳକୁ ଭେଟି ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝିବି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ସେ ନେଇ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହେବ ।

କାଲି ଜାଗା-ବଳିଆଙ୍କ ମା’ ଜଗାକୁ ଡାକିଲା ପରେ ଆଖିଖୋଲିଲା । କିନ୍ତୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲାଣି । ବଳିଆକୁ ଡାକିଳାରୁ ସେ ଶୁଣିଲାନି ବୋଲି ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ବାପା ଭୁବନ କଅଁର କହିଛନ୍ତି । ଡାକ୍ତର ବାବୁ କହୁଛନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର ସବୁ କିଛି ଠିକ ହେଇଯିବ ।

 

ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ନେବାକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା