News

ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ନେବାକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା

ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ନେବାକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା

ଗାର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଆଜି ଆହୁରି ସୁଧାର ଆସିଛି । ଆଖି ଖୋଲିଛି ସେ । ହେଲେ ଏବେ ସେ କାହାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରୁନି । ଏଥିପାଇଁ ଆହୁରି ୩/୪ ଦିନ ଲାଗିବା ବୋଲି ଡାକ୍ତର ମାନେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ବଳିଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବେବି ଉଦ୍ବେଗଜନକ ରହିଛି । ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ସପ୍ତାହକ ପରେ ମଧ୍ୟ ଚେତା ଫେରି ପାଉନି । ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବୁଝିବାକୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ।

ଗତକାଲି ଶ୍ରୀ ଜେନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ସବୁ ଖବର ରଖିଛୁ । ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରହିଛୁ । ଆସନ୍ତାକାଲି ମୁଁ ନିଜେ ଏମ୍ସ ଜୀବି । ଚିକିସ୍ଛା କରୁଥିବା  ଡାକ୍ତରୀ ଦଳକୁ ଭେଟି ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝିବି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ କ’ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ସେ ନେଇ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହେବ ।

କାଲି ଜାଗା-ବଳିଆଙ୍କ ମା’ ଜଗାକୁ ଡାକିଲା ପରେ ଆଖିଖୋଲିଲା । କିନ୍ତୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲାଣି । ବଳିଆକୁ ଡାକିଳାରୁ ସେ ଶୁଣିଲାନି ବୋଲି ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ବାପା ଭୁବନ କଅଁର କହିଛନ୍ତି । ଡାକ୍ତର ବାବୁ କହୁଛନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର ସବୁ କିଛି ଠିକ ହେଇଯିବ ।

 

ଦୁଇଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ନେବାକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା

Related posts

Odisha CM Naveen Patnaik Flags Off 2nd Biju Patnaik Himalayan Expedition Programme

ENO Beuro

ଦିଲ୍ଲୀର ଦ୍ୱାରକାରେ ଉଦଘାଟିତ ହେଲା ଇ-ବାହାନ ପାଇଁ ଚାର୍ଜିଂ କେନ୍ଦ୍ର

ENO Beuro

ଆଜିଠୁ ବର୍ଷା ବଢିବ,୧୯ରୁ ପ୍ରବଳ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment