• Home
  • News
  • ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜଗା-ବଳିଆ ଓଡିଶା ଫେରିବେ !
News

ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜଗା-ବଳିଆ ଓଡିଶା ଫେରିବେ !

ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ଓଡିଶାକୁ ଫେରିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଏମ୍ସରେ ସଫଳତାର ସହ ଅପରେସନ ହେବାର ୮ ମାସ ପରେ ଜଗା – ବଳିଆ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଓଡିଶା ଫେରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଜଗା ବଳିଆଙ୍କ ଅପରେସନ କରିଥିବା ଜଣେ ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି , ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ ସୁଧାର ଘଟିଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ଓଡିଶାକୁ ଫେରିଯିବା ସକାଶେ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଉଛି ।

ଉଭୟ ଶିଶୁ ଜଗା ବଳିଆ ସ୍ଵାଭାବିକ ଭାବେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଛନ୍ତି । ଖେଳା ଖେଳି କରିବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅନ୍ୟ ଶିଶୁଙ୍କ ପରି ସେମାନେ ସ୍ଵାଭାବିକ ଭାବେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ବାପା ମା ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦେଖି ବହୁତ ଆନନ୍ଦିତ ଅଛନ୍ତି । ଜଗା ବଳିଆ ଜଲ୍ – ଦି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଆସିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ , ଗତ ବର୍ଷ ଏମସରେ ଉଭୟ ଶିଶୁ ଜଗା – ବଳିଆ ଯୋଡା ମୁଣ୍ଡ ହୋଇ ଭର୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଏମସର ପୂର୍ବତନ ନ୍ୟୁର ସର୍ଜନ ଅଶୋକ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ତତ୍ତ୍ବାବଧାନରେ ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କ ଅପରେସନ ସଫଳତାର ସହ ହୋଇଥିଲା । ବିଶ୍ଵର ମେଡିକାଲ ଇତିହାସରେ ଏହାକୁ ବିରଳ ଅପରେସନର ଆଖ୍ୟା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜଗା-ବଳିଆ ଓଡିଶା ଫେରିବେ ! 27544675 393700301057081 7720266091644961251 n 1

ପଢନ୍ତୁ ;

୩ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ମହାନଦୀ ନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ !

Related posts

ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସ୍‌ବିଆଇ) କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ହ୍ରାସ, ଆହୁରି ଅଧିକ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ

Krishna Kumar Manoj

ଆହୁରି ତିନି ମାସର ଅପେକ୍ଷା ପରେ ନୂଆ ୨୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଏଟିଏମ ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ

Krishna Kumar Manoj

କର୍ଣ୍ଣାଟକକୁ ବ୍ୟାପିଲା ନିପା ଭୂତାଣୁ!

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More