News

ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର: ସ୍ନାଇପର୍‌ ସହ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ

ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସେନାକୁ ଏକ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଛି। ଜୈସ୍‌ ମୁଖ୍ୟ ମୌଲାନା ମସୂଦ ଆଝାରଙ୍କ ପୁତୁରା ବୋଲି ମନେ କରାଯାଉଥିବା ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ସ୍ନାଇପର୍‌ଙ୍କ ସମେତ ଦକ୍ଷିଣ କଶ୍ମୀରର ଟ୍ରାଲ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ନିରାପତ୍ତା ବଳଙ୍କ ସହ ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟି ଅନ୍ୟୂନ ଦୁଇଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

terrorist

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସେନାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନରେ ଜୈଶ-ଏ-ମହମ୍ମଦର କୁଖ୍ୟାତ ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୌଲାନା ମସୁଦ ଆଜହରର ପୁତୁରା ମଧ୍ୟ ନିହତ ହୋଇଛି । ଏହି ଅପରେସନରେ ୪୨ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଇଫଲସ, ଏସଓଜି ଓ ସିଆରପିଏଫର ଯବାନମାନେ ସାମିଲ ଥିଲେ । ସେନା ଯେତେବେଳେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲା, ବିପରୀତ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟୁ ଗୁଳି ଚାଳନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନକାଉଣ୍ଟର ଜାରି ରହିବା ପରେ ଅପରେସନରେ ଶେଷରେ ସେନା ଏକ ଘରକୁ ଉଡାଇ ଦେଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରୁ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ସେନା ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ଏଠାରୁ ସେନାକୁ ୨ ମୃତଦେହ ଏବଂ ଏମ-୪ ସ୍ନାଇପର ରାଇଫଲ ହସ୍ତଗତ ହୋଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ;  ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମଥାରେ ତିଲକ ଲଗାଇଲେ ଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ?

Related posts

ଶ୍ରୀ ଜଗର୍ନ୍ନାଥ ଧାମ ରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା, ୧୦୦ ମିଟର ପରିସୀମା ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଦୋକାନ ରହିବନି

ENO Beuro

ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ରାୟପୁରକୁ ବିମାନ ସେବା

ENO Beuro

ନାରୀ ଶକ୍ତି ପୁରସ୍କାର ୨୦୧୮ ପାଇଁ ଆବେଦନ ସମୟସୀମା ନଭେମ୍ବର ୩୦କୁ ବୃଦ୍ଧି

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More