News

ଏମ୍‌ସରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଛାତ୍ର ସୋହେଲ ଆଇଜାଦ୍‌ଙ୍କ ନିଖୋଜ ଘଟଣା

କଲିକତାରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍‌ସରେ ଡାକ୍ତରୀ ପଢ଼ୁଥିବା କାଶ୍ମୀରର ସୋହେଲ ଗତ ୯ ତାରିଖରେ ପଞ୍ଜାବର ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ କହି ହଷ୍ଟେଲ୍‌ରୁ ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେ ହାୱାଡ଼ା ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ କେଉଁ ଆଡ଼େ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଗତ ୯ ତାରିଖ ରାତିରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ସୋହେଲର ଫୋନ ୧୦ ତାରିଖ ସକାଳୁ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାରୁ ଏହି ଘଟଣା ସନ୍ଦେହ ଘେରକୁ ଆସିଯାଇଛି । ତେବେ ଆଜି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ସିଆଇଡି ସହ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ଏମ୍‌ସରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଛାତ୍ର ସୋହେଲ ଆଇଜାଦ୍‌ ନିଖୋଜ ଘଟଣାରେ କଲିକତାରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଟିମ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।  ଟିମ୍‌ ହାୱାଡା ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଓ ବିମାନବନ୍ଦରର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହା ସହିତ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଓ ବିମାନବନ୍ଦର ନିକଟ ଥାନାକୁ ଯାଇ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ସୋହେଲ୍‌ ହାୱାଡା ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ ବାହାରକୁ ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସନ୍ଦେହ ଘନିଭୂତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋହେଲ୍‌ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ପ୍ରରୋଚନାରେ ଆସିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଏନ୍‌ଆଇଏ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୧୮ : କିଙ୍ଗସ୍‌ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ ଅଶ୍ୱିନ

Related posts

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କଲେ ଜାପାନ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro

ଏବେଠୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖଜଣା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ

ENO Beuro

ପଦ୍ମ ଧରିବେ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ !

ENO Beuro

Leave a Comment