News

ଏମ୍‌ସରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଛାତ୍ର ସୋହେଲ ଆଇଜାଦ୍‌ଙ୍କ ନିଖୋଜ ଘଟଣା

କଲିକତାରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍‌ସରେ ଡାକ୍ତରୀ ପଢ଼ୁଥିବା କାଶ୍ମୀରର ସୋହେଲ ଗତ ୯ ତାରିଖରେ ପଞ୍ଜାବର ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ କହି ହଷ୍ଟେଲ୍‌ରୁ ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେ ହାୱାଡ଼ା ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ କେଉଁ ଆଡ଼େ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଗତ ୯ ତାରିଖ ରାତିରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ସୋହେଲର ଫୋନ ୧୦ ତାରିଖ ସକାଳୁ ବନ୍ଦ ରହିଥିବାରୁ ଏହି ଘଟଣା ସନ୍ଦେହ ଘେରକୁ ଆସିଯାଇଛି । ତେବେ ଆଜି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ସିଆଇଡି ସହ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ଏମ୍‌ସରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଛାତ୍ର ସୋହେଲ ଆଇଜାଦ୍‌ ନିଖୋଜ ଘଟଣାରେ କଲିକତାରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର ଟିମ ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।  ଟିମ୍‌ ହାୱାଡା ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଓ ବିମାନବନ୍ଦରର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହା ସହିତ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଓ ବିମାନବନ୍ଦର ନିକଟ ଥାନାକୁ ଯାଇ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ସୋହେଲ୍‌ ହାୱାଡା ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରୁ ବାହାରକୁ ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସନ୍ଦେହ ଘନିଭୂତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋହେଲ୍‌ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ପ୍ରରୋଚନାରେ ଆସିଥାଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଏନ୍‌ଆଇଏ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିପାରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।
ଏମ୍‌ସରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଛାତ୍ର ସୋହେଲ ଆଇଜାଦ୍‌ଙ୍କ ନିଖୋଜ ଘଟଣା soheb 1
ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୧୮ : କିଙ୍ଗସ୍‌ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବର ଅଧିନାୟକ ଅଶ୍ୱିନ

Related posts

ମହାପୁରୁଷଙ୍କୁ ଅପମାନ: ଲେନିନ୍‌ ,ପେରିୟାରଙ୍କ ପରେ ଆମ୍ବେଦକର ଓ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ଭାଙ୍ଗିଲେ

Krishna Kumar Manoj

ପଶ୍ଚିମ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ସ୍ଥାୟୀ ବେଞ୍ଚ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ନବୀନ

Krishna Kumar Manoj

୨୧ରେ ପୁଣି ଲଘୁଚାପ,ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More