Entertainment

ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ଫେରିଲେ ଜାହ୍ନବୀ : ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ‘ଇଂଲିଶ ଭିଂଲିଶ’ ସିନେମା ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ଜାହ୍ନବୀ

ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ କିଛିଦିନ ହେଲା ସେ ସୁଟିଂ କରୁନଥିଲେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ଫେରିଲେ ଜାହ୍ନବୀ । ତାଙ୍କର ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡ଼କ’ର ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ କପୁର । ସୁଟିଂ ସେଟର କିଛି ଫୋଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ସୁଟିଂ ଫଟୋରେ ଜାହ୍ନବୀ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ‘ଇଂଲିଶ ଭିଂଲିଶ’ ଫିଲ୍ମ ଲୁକରେ ମିଶୁଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ ମା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପରି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ଧର୍ମା ପ୍ରଡ଼କ୍ସନ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ହେଉଛି ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ’ । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜକ କରଣ ଜୋହର । କରଣ ଜୋହର ଚାହିଛନ୍ତି କି ଜାହ୍ନବୀ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ । ଏହା ସହ କରଣ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱାସନା ଦେବା ନିହାତି ଦରକାର । ଏହି ସିନେମାରେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନାୟକ ସାଜିଛନ୍ତି ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଭାଇ ଇଶାନ । ସିନେମାଟି ଜୁଲାଇ ୨୦ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

‘ଯୋଉଠି ଥିଲେ ବି ତୁ ମୋର’ ସିନେମାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ରୋମାଂଟିକ୍ ଯୋଡି

Related posts

ଫିଲ୍ମ କରିବେ ଭାଇଜାନ ଓ କିଂଗଖାନ ! ଆଗକୁ ଦର୍ଶକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦୁଇ ବିଗଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଏକାଠି

ENO Beuro

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲଟିଯାଇଥିବା ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ହେଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ENO Beuro

ଆଗକୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏହି ୩ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଟକ୍କର

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More