ପବିତ୍ର ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ ଏବଂ ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ମା ସାରଳାଙ୍କ ଓଡିଆ ଭଜନ କ୍ୟାସେଟ୍

ମା ଝଙ୍କଡ ସାରଳାଙ୍କ  ଭିଜୁଆଲ ରିଲିଜ

ଆଜି ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି  ଏବଂ ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ ଉପଲକ୍ଷେ ମା ସାରଳାଙ୍କ ଓଡିଆ ଭଜନ କ୍ୟାସେଟ୍ ମା ଝଙ୍କଡ ସାରଳା ଭିଜୁଆଲ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଝଙ୍କଡ ସାରଳା  କ୍ୟାସେଟର ସମୁଦାୟ ୮ଟି ଗୀତ ଅଛି । ଏହି ଗିତ ଗୁଡିକ ବେଶ ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶୀ । ଏହି ଓଡିଆ ଭଜନ ଗୀତ ଗୁଡିକ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

ଝଙ୍କଡ ସାରଳା ଗୀତଟି ଲେଖିଛନ୍ତି ଦେବିଦତ୍ତ ମହାନ୍ତି ଓ ଅନୁଶୟା ସାଧଙ୍ଗୀ । ଜ୍ଞାନଜୟ (ଲିପୁ) ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଝଙ୍କଡ ସାରଳାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବାପି ସାହୁ ଓ ଜ୍ଞାନଜୟ (ଲିପୁ) । ସଙ୍ଗୀତ ଦେଇଛନ୍ତି ତାରାକାନ୍ତ ପଣ୍ଡା । କଣ୍ଠ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ଟି ସୌରି , ଇରା ମହାନ୍ତି , ସୁବାସ ଦାସ ସୌରବ ନାୟକ ଓ ବାଦଲ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପେଟ କମାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଭୋଜନରେ ସାମିଲ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଖାଦ୍ୟ!

ଆଜି ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି  ଏବଂ ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ ଉପଲକ୍ଷେ ମା ସାରଳାଙ୍କ ଓଡିଆ ଭଜନ କ୍ୟାସେଟ୍ ମା ଝଙ୍କଡ ସାରଳା ଭିଜୁଆଲ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି - 92%

92%

ଝଙ୍କଡ ସାରଳା  କ୍ୟାସେଟର ସମୁଦାୟ ୮ଟି ଗୀତ ଅଛି - 90%

90%
91%

Excellent!

ପବିତ୍ର ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ ଏବଂ ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ମା ସାରଳାଙ୍କ ଓଡିଆ ଭଜନ କ୍ୟାସେଟ୍

ଆଜି ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି  ଏବଂ ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ ଉପଲକ୍ଷେ ମା ସାରଳାଙ୍କ ଓଡିଆ ଭଜନ କ୍ୟାସେଟ୍ ମା ଝଙ୍କଡ ସାରଳା ଭିଜୁଆଲ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଝଙ୍କଡ ସାରଳା  କ୍ୟାସେଟର ସମୁଦାୟ ୮ଟି ଗୀତ ଅଛି । ଏହି ଗିତ ଗୁଡିକ ବେଶ ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶୀ । ଏହି ଓଡିଆ ଭଜନ ଗୀତ ଗୁଡିକ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

No Votes Yet

You're not rated yet