News

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

 ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତର ଭିଡିଓ

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତର ଭିଡିଓ ଏବେ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲକୁ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିବା ସହ । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ୍ କରିଛି ପୋଲିସ୍ । ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଛାତ୍ରୀ ଆଜି ନିଜ ଧୋକା ଦିଆ ପ୍ରେମିକ ବିରୋଧରେ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀ ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ଲୋକଲଜ୍ଜାରେ ଘରୁ ବାହାରିବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ, କୋଲାବିରା ଥାନା ସମାସିଂଘା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ପଟେଲ ତାଙ୍କ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ କଲେଜ ଛାଡ଼ି ଯାଉଥିଲେ। ପ୍ରତିଦିନ କଲେଜ ଯିବା ସମୟରେ କଲେଜର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଆଡ଼କୁ ଯାଇଥିଲା।ପ୍ରେମ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ପରେ ଉଭୟ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିବା କଥା ନ କହି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ହୋଇଥିଲା। ମାତ୍ର ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓକୁ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ରେକର୍ଡ କରି ରଖିଥିଲେ। ଏଭଳି ଅନେକ ଦିନ ଚାଲିବା ପରେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ବିବାହିତ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଯୁବକ ଜଣକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମୟର ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ : ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନଡିଆ ବର୍ଫି, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତ ପ୍ରଣାଳୀ !

Related posts

ହାଇକୋର୍ଟରେ ପଦବୀଠାରୁ ଜଜ୍‌ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମ୍‌ : ଓକିଲମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ENO Beuro

ସେନାରେ ଯୋଗଦେଲେ ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ!

ENO Beuro

Indian Railways Has Terminated The Services Of 13 employees, For Kalinga Utkal derailment

ENO Beuro

Leave a Comment