ଝିଲିକ୍‌ ଓ ଜ୍ୟୋତି ରଞ୍ଜନ ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ତୁ ମୋ ହିରୋ’

ଝିଲିକ୍‌ ଓ ଜ୍ୟୋତି ରଞ୍ଜନ ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ତୁ ମୋ ହିରୋ’

ତୁ ମୋ ହିରୋ ଓଡିଆ ଛବି :

ବେଙ୍ଗଲି ବିୟୁଟି ଝିଲିକ୍‌ ଓ ଜ୍ୟୋତି ରଞ୍ଜନ ଏଇ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ତୁ ମୋ ହିରୋ’ର ସୁଟିଂ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ବହୁ ଶୀଘ୍ର ଏହା ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିବ ବୋଲି ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ।

ଝିଲିକ୍‌ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ନୂଆ ଅଭିଜ୍ଞତା ।  କାରଣ, ସେ ପ୍ରାୟ ଚାରି ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହେବ ଓଲିଉଡ଼୍‍ରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ ବି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦିଲୀପ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସିନେମା । ଜ୍ୟୋତିଙ୍କ  ସହ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏହା ପ୍ରଥମ ସିନେମା ।

ଦର୍ଶକେ ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟୋତି ଙ୍କୁ ଦେଲେ ଧରା କଥା ସରେ, ନିଝୁମ୍‌ ରାତିର ସାଥୀ,ମିଠା ମିଠା ଓ ଦିଲ୍‌କା ରାଜାଭଳି ଓଡ଼ିଆ ଛବିରେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ସେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ନାୟିକାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ସେ ଝିଲିକ ଭଳି ଅଭିଜ୍ଞ ନାୟିକା ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆସୁଛନ୍ତି ।

ବୈଦ୍ୟନାଥ ଦାସ ଏହାର ସଂଗୀତା ନିର୍ଦେଶନ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମ ଗୋପୀ ଏହାର ନୃତ୍ୟ ନିର୍ଦେଶକ ।

ଉଦୟ ମୁଭିସ ବ୍ୟାନର ର ଏହା ପ୍ରଥମ ଅବଦାନ । ମିହିର ଦାସ, ପ୍ରିୟାଙ୍କା ପଟ୍ଟନାୟକ, ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡା, ଜୟା ଗୋସ୍ଵାମୀ, ମାଣ୍ଟୁ, ଆମର, ଜୀବନ ପଣ୍ଡା, ଗୁଡ୍ଡୁ ଆଦି ବହୁ ଓଡିଆ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଏହି ଛବି ର ମୁଖ୍ୟ ଅଂଶ ବିଶେଷ ।