Featured

ଜିଓର ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍, ଏଣିକି ରିଚାର୍ଜ କଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୪୦୦ଟଙ୍କା

ରିଲାଏନ୍ ଜିଓର ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍ ;

ଟେଲିକମ ଜଗତରେ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜର ଶସ୍ତା ଡାଟା ପ୍ଲାନକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ନୂଆ ବର୍ଷ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଜିଓ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଲଗାତର ଭାବେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଦମଦାର ଅଫର୍ସ ଭେଟି ଦେବାରେ ଲାଗିଛି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଜିଓ ଏବେ ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ଲଂଚ କରି ଟେଲିକମ ବଜାରରେ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଜିଓ ଏବେ ନିଜର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ପ୍ଲାନ ଲଂଚ କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଯଦି ଆପଣ ୩୯୮ କିମ୍ବା ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରା ୪୦୦ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବ ।

ତେବେ ଏହି ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ୫୦-୫୦ ଟଙ୍କା ହିସାବରେ ୮ଟି ଭାଉଚର ଆକାରରେ ଦିଆଯିବ । ଯାହାର ବ୍ୟବହାର ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ରିଚାର୍ଜ କରିବା ବେଳେ ହିଁ କରିପାରିବେ । ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ କି, ଜିଓର ଏହି ଅଫର କେବଳ ୧୬ ଜାନୁୟାରୀରୁ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ଅନଲାଇନ ରିଚାର୍ଜ କରିବା ଉପରେ ହିଁ ଉପଲବ୍ଧ ।

ପଢନ୍ତୁ;

ହୃଦଘାତ ଆଶଙ୍କାକୁ କମ୍ କରେ ପିଆଜ ଚୋପା,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ? ବଦଳାନ୍ତୁ ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀ ଓ ଆପଣାନ୍ତୁ କେତେକ ଉପାୟ

ENO Beuro

ଆଜିଠାରୁ କଟକରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଐତିହାସିକ ବାଲିଯାତ୍ରା , ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଉଠିବ ମହାନଦୀ ପଠା

ENO Beuro

ଦେଖନ୍ତୁ ସୁନା ବେଶ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ପୁରୀରୁ Suna Besa Live 2017

Jitendra

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More