Featured

ଜିଓର ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍, ଏଣିକି ରିଚାର୍ଜ କଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୪୦୦ଟଙ୍କା

ରିଲାଏନ୍ ଜିଓର ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍ ;

ଟେଲିକମ ଜଗତରେ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜର ଶସ୍ତା ଡାଟା ପ୍ଲାନକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ନୂଆ ବର୍ଷ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଜିଓ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଲଗାତର ଭାବେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଦମଦାର ଅଫର୍ସ ଭେଟି ଦେବାରେ ଲାଗିଛି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଜିଓ ଏବେ ପୁଣି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ଲଂଚ କରି ଟେଲିକମ ବଜାରରେ ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଜିଓ ଏବେ ନିଜର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ପ୍ଲାନ ଲଂଚ କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଯଦି ଆପଣ ୩୯୮ କିମ୍ବା ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରା ୪୦୦ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବ ।

ତେବେ ଏହି ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ୫୦-୫୦ ଟଙ୍କା ହିସାବରେ ୮ଟି ଭାଉଚର ଆକାରରେ ଦିଆଯିବ । ଯାହାର ବ୍ୟବହାର ଆପଣ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ରିଚାର୍ଜ କରିବା ବେଳେ ହିଁ କରିପାରିବେ । ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ କି, ଜିଓର ଏହି ଅଫର କେବଳ ୧୬ ଜାନୁୟାରୀରୁ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ଅନଲାଇନ ରିଚାର୍ଜ କରିବା ଉପରେ ହିଁ ଉପଲବ୍ଧ ।

ପଢନ୍ତୁ;

ହୃଦଘାତ ଆଶଙ୍କାକୁ କମ୍ କରେ ପିଆଜ ଚୋପା,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

ସାଓମୀ ଓ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଅଫର : ରେଡ୍‌ମି କିଣିଲେ ଜିଓର ୨୨୦୦ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍‌

ENO Beuro

କଣ ଆପଣ ବି ନଡିଆ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କି ଜାଣନ୍ତୁ ନଡ଼ିଆ ଖାଇବା ଦ୍ଵାରା ଶିତ ଦିନେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ

ENO Beuro

ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଚା ପିଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର ଫାଇଦା

ENO Beuro

Leave a Comment