• Home
  • Entertainment
  • ସଲମାନ ଜେଲ ଯିବା ମାତ୍ରେ ଦୋହଲିଲା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ
Entertainment

ସଲମାନ ଜେଲ ଯିବା ମାତ୍ରେ ଦୋହଲିଲା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବାଜିରେ ଲାଗିଲା ୫୦୦ କୋଟି

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଗୁରୁବାର ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ସଲମାନ ଖାନ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହୋଇଛନ୍ତି।  ଗୁରୁବାର ଯୋଧପୁରର ସିଜିଏମ ଅଦାଲତ ଏହି ମାମଲାରେ ରାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜୋରିମାନା ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

ଏହା ଦ୍ୱାରା ବମ୍ବେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଅଦାଲତଙ୍କ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରାୟ ୫ଶହ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଣିରେ ପଡିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ଦୋହଲି ଯାଇ ଜାଣନ୍ତୁ ସଲମାନଙ୍କୁ ସଜା ମିଳିବା ପରେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ।

ରେସ୍ ୩ :- ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ସମୟରେ ରେସ୍ ୩ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ।  ରେମୋ ଡିସୁଜାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଏବେ ଅଧାରେ ରହିଛି । ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଛି ।

ଦବଙ୍ଗ ୩ :- ସୁପରିହଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦବଙ୍ଗର ତୃତୀୟ ଭାଗ ଦବଙ୍ଗ ୩ରେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଅଭିନୟ କରିବା ସ୍ଥିର ହୋଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡକୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ସଲମାନଙ୍କୁ ଜାମିନ ନମିଳେ ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବଡ଼ ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଲାଗିଯିବ ।

ଭାରତ :- ସଲମାନ ଖାନ ଭାରତ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଯଦି ସଲମାନଙ୍କୁ ଜାମିନ ନମିଳେ ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ହେବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇଯିବ । ଏହାର ନିର୍ମାଣ ଅଲି ଅବ୍ବାସ ଜଫର କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହିତ ସଲମାନ ପୂର୍ବରୁ ସୁଲତାନ ଓ ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜୁନରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଅଛି ।

କିକ୍ ୨ :- ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କିକର ସ୍ଵିକେଲ କିକ୍ ୨ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ବିଗବସ୍ ୧୨ :- ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନାମରେ ଏବେ ବିଗବସର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସିଜିନ ମଧ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅକ୍ଟୋବରରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବିଗବସ୍ ୧୨ ପାଇଁ ସଲମାନଙ୍କ ଜାଗାରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ହୋଷ୍ଟ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ଶୋ ପାଇଁ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ।

ସଲମାନ ଜେଲ ଯିବା ମାତ୍ରେ ଦୋହଲିଲା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ salman khan

ପଢନ୍ତୁ ;

ଖରାଦିନେ ମଦ୍ୟପାନ କରିଲେ କେଉଁ ସବୁ ରୋଗ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ନିଜ ବାହାଘର ଭୋଜିକୁ ଡାକିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦୀପିକା

Krishna Kumar Manoj

ଦୀର୍ଘ ଆଠ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

Krishna Kumar Manoj

ଆଗାମୀ ସିନେମାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବରୁଣ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଦେଶୀ ଅନ୍ଦାଜ୍

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More