EnewsOdia.Com

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’ରେ ଟାର୍ଗେଟ କରିବ କଳିଙ୍ଗ ସେନା, ସୁରକ୍ଷା ଦେବ କମିସନରେଟ ପୁଲିସ

ଆସନ୍ତା କାଲି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେ’। ଏହି ଦିବସଟିକୁ ବର୍ଷେ ହେଲାଣି ଅପେକ୍ଷା କରିରହିଛନ୍ତି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ। ଭାଲେଂଟାଇନ ଡେ ପାଇଁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ଡେକୁ ବିରୋଧ କରିବନି ବଜରଙ୍ଗ ଦଳ । ତେବେ ଏହି ଦିନରେ କଳିଙ୍ଗ ସେନା ତାର ପ୍ରେମ ଦିବସ ନାଁରେ ଅଶ୍ଲୀଳତାକୁ ପ୍ରଶୟ ଦେବନି ବୋଲି କହିଛି। ପ୍ରେମ ଦିବସ ନାଁରେ ଅଶ୍ଲୀଳତାକୁ ପ୍ରଶୟ ଦେଉଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିବ କଳିଙ୍ଗ ସେନା। ଏନେଇ କଳିଙ୍ଗ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ପୁଲିସ୍‌ କମିଶନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ମାରକ ପତ୍ର ଦିଆଯାଇଛି। ସହରରେ ବିଭିନ୍ନ ପାର୍କ, ପବ୍ଲିକ୍‌ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରେମ ଦିବସ ନାଁରେ ଅଶ୍ଳୀଳତାକୁ ଆଦୌ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ଦିବସକୁ ସହିଦ ଦିବସ ଭାବେ କଳିଙ୍ଗ ସେନା ପାଳନ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳତାକୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବ। ଦରକାର ପଡ଼ିଲେ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେବ ବୋଲି କଳିଙ୍ଗ ସେନା ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି।

ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟି‌େ‌ର ରଖି କମିସନ​‌ରେଟ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସିପ୍ରକାର ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ଏଡ଼ାଇବା ଲାଗି ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ‌ଯେଭଳି ସହରରେ କୌଣସି ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ନହେବ ଓ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ସ୍ବାଧୀନ ଭାବେ ଦିବସ ପାଳନ କରିପାରିବେ ସେଥିପାଇଁ ପୁଲିସ ବ୍ୟାପକ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରାଯାଇଛି। ପାର୍କ, ସପିଙ୍ଗ୍‌ ମଲ୍‌ ଓ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାପକ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବା ସହ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ପୁଲିସ ମୁତୟନ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିସିପି ଅନୁପ କୁମାର ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।
ପଢନ୍ତୁ: ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ‘କେମ୍ ଛୋ, ଟ୍ରମ୍ପ’

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

୭ରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ କରିବ ବାତ୍ୟା ‘ମହା’,

Ratnamani Maharana

ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ବିଶିଷ୍ଟ ନୃତ୍ୟ

Ratnamani Maharana

୩୨୪ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଧରି ଚାଇନାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଲା ବିମାନ

Ratnamani Maharana

୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବାରେ ୩୦୦କୋଟିର ହେର୍ଫେର୍ ଅଭିଯୋଗ

Ratnamani Maharana

ଲେଫ୍ଟନାଣ୍ଟ ଜେନେରାଲ ମନୋଜ ମୁକୁନ୍ଦ ନର୍ଭାନେ ହେବେ ଦେଶର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସେନା ମୁଖ୍ୟ

Ratnamani Maharana

କମିଲା ଥଣ୍ଡା, ଆସୁଛି କୁହୁଡି

Ratnamani Maharana