• Home
  • Entertainment
  • ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟ୍‌କା
Entertainment

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟ୍‌କା

କପିଲଙ୍କୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝଟକା

ବେଶ୍‌ କିଛିଦିନ ଅନ୍ତରରେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିଲେ କମେଡି କିଙ୍ଗ କପିଲ ଶର୍ମା । ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ଏକ ନୂଆ ଶୋ’ଫ୍ୟାମିଲି ଟାଇମ୍ ଉଇଥ୍ କପିଲ ଶର୍ମା ଜରିଆରେ ପରଦାକୁ ଫେରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କ ସହ ପୂର୍ବ ଶୋ’ର ସବୁ କଳାକାର ଥିବା ବେଳେ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇ ନଥିଲେ ।

ଦର୍ଶକେ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଲେ ପୁଣି କେବେ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ ସୁନୀଲ । ତେବେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସୁନୀଲ କପିଲଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଆଉ ଏକ ଧମାକାଦାର କମେଡି ଶୋ ସହ ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ସୁନୀଲ ତାଙ୍କ ଶୋ’ର ନାଁ ରଖିଛନ୍ତି ‘ଦେ ଦନା ଦନ୍‌’। ଏହାକୁ ଜିଓ ଆପ୍‌ରେ ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି । ପ୍ରତି ଶୁକ୍ରବାର ଓ ଶନିବାର ଏହା ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ଏତେ ସବୁ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟରେ କପିଲଙ୍କୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଝଟକା ଲାଗିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

କପିଲଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରୀତି ସୁନୀଲଙ୍କର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ନୂଆ ସୋ’ରେ କାମ କରିବେ ବୋଲି ଖବର ମିଳିଛି । ୱେବ ସିରିଜ ‘ଦେ ଦନା ଦନ’ରେ ସେ ଶିଳ୍ପା ସିନ୍ଦେ ଏବଂ ସୁନୀଲଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ କୁହାଯାଉଥିବାବେଳେ ଏଥିରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ କପିଲ ଶର୍ମା ଓ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ପୁରୁଣା ବିବାହ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥମି ନ ଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଉଭୟେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ।

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟ୍‌କା kapil and sunil

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

Related posts

୧୩ ବର୍ଷ ପରେ ‘ପ୍ରେମୀ ନଂ ୧’ ପୁଣି ଫେରିଛି ରୂପେଲି ପରଦାକୁ

Krishna Kumar Manoj

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ‘ଅକ୍ଟୋବର୍‌’ର ଟ୍ରେଲର୍‌ ! ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ରାତିର ନିଦ ଭୁଲିଲେ ବରୁଣ

Krishna Kumar Manoj

ଛୋଟ ପରଦାରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ୍

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More