Entertainment

ବିପାଶା ଓ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର କେଉଁ ସୋରେ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ? 

‘ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ କି ରାତ- ଦ ଏକ୍ସଟେନସନ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

ବିପାଶା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ବିପାଶା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତି କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବେ କେଉଁ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଷ୍ଟାର କପଲ ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ବିପାଶା ନିଜ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କାଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଫଳ ହୋଇନାହିଁ । ତେବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି  ଖୁବ ଶୀର୍ଘ କରଣ ଏବଂ ବିପାଶା ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । କରଣ ଏବଂ ବିପାଶା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କଲର୍ସର ନୂଆ ଶୋ’ ‘ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ କି ରାତ- ଦ ଏକ୍ସଟେନସନ’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ନୂଆ ଶୋ’କୁ ନେଇବ ବିପାଶା କହିଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଶୋ’ର ନାଁ ଫାଇନାଲ ହୋଇନାହିଁ ।

ଏହି ସୋ ଏପ୍ରିଲରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ପରଦାରୁ ହିଁ କରଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଖବର ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ଏହି ଶୋ’ ପାଇଁ ସୁଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାଣନ୍ତୁ ଘରୋଇ ଉପାୟରେ ରୋଷେଇଶାଳ ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

Related posts

ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ କାହିଁକି ବିବାହ କଲେ ସୋନାମ? ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

ENO Beuro

ବନ୍ଦ ହେବ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ ‘ସାବଧାନ ଇଣ୍ଡିଆ’

ENO Beuro

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More