Entertainment

ବିପାଶା ଓ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର କେଉଁ ସୋରେ ନଜର ଆସିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ? 

‘ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ କି ରାତ- ଦ ଏକ୍ସଟେନସନ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

ବିପାଶା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ବିପାଶା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତି କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବେ କେଉଁ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଷ୍ଟାର କପଲ ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ବିପାଶା ନିଜ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କାଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଫଳ ହୋଇନାହିଁ । ତେବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି  ଖୁବ ଶୀର୍ଘ କରଣ ଏବଂ ବିପାଶା ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । କରଣ ଏବଂ ବିପାଶା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କଲର୍ସର ନୂଆ ଶୋ’ ‘ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ କି ରାତ- ଦ ଏକ୍ସଟେନସନ’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ନୂଆ ଶୋ’କୁ ନେଇବ ବିପାଶା କହିଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଶୋ’ର ନାଁ ଫାଇନାଲ ହୋଇନାହିଁ ।

ଏହି ସୋ ଏପ୍ରିଲରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ପରଦାରୁ ହିଁ କରଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଖବର ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ଏହି ଶୋ’ ପାଇଁ ସୁଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାଣନ୍ତୁ ଘରୋଇ ଉପାୟରେ ରୋଷେଇଶାଳ ପାଇଁ କିଛି ଟିପ୍ସ

Related posts

ଆଲିଆଙ୍କ ସହ ଥିବା ସଂପର୍କକୁ ରଣବୀର କ’ଣ କହିଲେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

ENO Beuro

ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ‘ଦବଙ୍ଗ-୩’

ENO Beuro

ଜାଣନ୍ତୁ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ସୁନୀଲ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନୀ କଥା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment