Entertainment

କରଣୀ ସେନାର ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ:ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଗୁଜୁରାଟ ଓ ହରିୟାଣାରେ ରିଲିଜ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍

କରଣୀ ସେନାର ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ

ସିନେମା ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ରେ କିଛି ବି ଆପତ୍ତିଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ନଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ କରଣୀ ସେନା ଏହାକୁ ରିଲିଜ କରାଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ନିଷେଧାଦେଶ ଜାରି କରାଯାଉ ବୋଲି ଅଡି ବସିଥିଲା। କରଣୀ ସେନା ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ରିଲିଜ ପରେ ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ ନେଇଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଗୁଜୁରାଟ, ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଭଳି ରାଜ୍ୟରେ ଏହି ସିନେମା ରିଲିଜକୁ ନିଷେଧାଦେଶ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଏହି ସ୍ଥାନମାନଙ୍କରେ ସିନେମା ରିଲିଜ କରିବା ପାଇଁ କରଣୀ ସେନା ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇଛି।କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ କରଣୀ ସେନା ଭଂସାଳୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏ ନେଇ ଆଶ୍ୱସନା ଦେଇଛି । କରଣୀ ସେନା ଏକ ପତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା କହିଛି ।

ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜପୁତ କରଣୀ ସେନା ଉପସଭାପତି ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ସିଂହଙ୍କ ମୁତାବକ ତାଙ୍କୁ ଭଂସାଳୀ ନିଜେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜପୁତ କରଣୀ ସେନା ସଭାପତି ସୁଖଦେବ ସିଂହ ଗୋଗାମେଡ଼ିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ ସେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମରେ ରାଜପୁତଙ୍କ ମହାନତା,ତ୍ୟାଗ ଓ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି।

ଏହା ପରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜପୁତ କରମୀ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ବିରୋଧ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବା ପାଇଁ ଭଂସାଳୀ ଓ ପଦ୍ମାବତର ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ପତ୍ର ଲେଖାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଓ ଗୁଜୁରାଟରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଲେଖାଯାଇଛି । ଶୁକ୍ରବାର ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଲେଖିଥିବା ଏହି ଚିଠି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୂବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବୈବାହିକ ସଂପର୍କକୁ କିପରି ସୁଦୃଢ କରିବେ

Related posts

The Best Of Ollywood Film Industries In The Year 2016

Jitendra

ପୁଣି ହସାଇବେ ପପୁ ପମ ପମ

ENO Beuro

ଆଶୁତୋଷଙ୍କ “ପାନିପତ”ରେ ଅର୍ଜୁନ-ସଞ୍ଜୁ! ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ପୋଷ୍ଟର

ENO Beuro

Leave a Comment