‘ବ୍ରାଇଡସ୍ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗାଜିନ’ ରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଇସାବେଲ-କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବ୍ରାଇଡାଲ ଲୁକ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଲିଉଡର ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ସବୁ ବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି । ପର୍ସୋନାଲ ଲାଇଫ ହଉ କିମ୍ବା ପ୍ରଫେସୋନାଲ ଲାଇଫ ହଉ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି କ୍ୟାଟ୍ରିନା । ସେ ନିକଟରେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫଟୋସୁଟ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଇସାବେଲ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋରେ ଦୁହେଁ ବ୍ରାଇଡାଲ ଲୁକରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ‘ବ୍ରାଇଡସ୍ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗାଜିନ’ ପାଇଁ କରିଥିବା ଏହି ଫଟୋସୁଟର କଭର ଫଟୋ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫଟୋକୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଶେୟାର କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଇସାବେଲ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ସୁରଜ ପଂଚୋଲୀଙ୍କ ସହିତ ‘ଟାଇମ ଟୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ’ ଜରିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ସଲମାନ ଖାନ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମାଣ କରାଯିବ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଠଗ୍ସ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ’ ଏବଂ ‘ଜିରୋ’ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଫ୍ରିଜର ଥଣ୍ଡା ପାଣି ପିଇବା ଶରୀର ପାଇଁ କେତେ କ୍ଷତିକାରକ ଜାଣନ୍ତୁ ?

‘ବ୍ରାଇଡସ୍ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗାଜିନ’ ପାଇଁ କରିଥିବା ଏହି ଫଟୋସୁଟର କଭର ଫଟୋ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫଟୋକୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଶେୟାର କରିଥିଲେ - 4.6

91%

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଇସାବେଲ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ସୁରଜ ପଂଚୋଲୀଙ୍କ ସହିତ ‘ଟାଇମ ଟୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ’ ଜରିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ - 4.5

90%
4.5/5

Excellent!

‘ବ୍ରାଇଡସ୍ ଟୁଡେ ମ୍ୟାଗାଜିନ’ ରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଇସାବେଲ-କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବ୍ରାଇଡାଲ ଲୁକ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ସବୁ ବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି । ପର୍ସୋନାଲ ଲାଇଫ ହଉ କିମ୍ବା ପ୍ରଫେସୋନାଲ ଲାଇଫ ହଉ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି କ୍ୟାଟ୍ରିନା । ସେ ନିକଟରେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫଟୋସୁଟ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଇସାବେଲ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । 

No Votes Yet

You're not rated yet