Entertainment

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି

ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି । ଏହି ମ୍ୟୁଜିୟମର ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନୃତ୍ୟ ଭଙ୍ଗିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ବଲିଉଡର ବର୍ଷିଆନ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇ ସାରିଛି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଏହି ମୂର୍ତ୍ତିରେ ସୁନେଲି,ଧଳା ଏବଂ ରୁପେଲି ରଙ୍ଗର ଏକ ଲେହଙ୍ଗା ପିନ୍ଧା ଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ୨୦ ଜଣ କାରିଗରଙ୍କୁ ଚାରି ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା । ଏହି ମୂର୍ତ୍ତିଟିର ମୂଲ୍ୟ ହାରାହାରି ୧୫୦୦୦୦ ଡଲାର ମାନେ ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରା ଅନୁଯାୟୀ ୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ଆଗରୁ ହଲିଉଡ ଏବଂ ବଲିଉଡର ଜେନିଫର ଏନିଷ୍ଟନ,ଟେଲର ସ୍ୱିଫ୍ଟ,ଆଞ୍ଜେଲିନା ଜୋଲି,ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ସଲମାନ ଖାନ୍, ସାହାରୁଖ ଖାନ୍,ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ, କରିନା କାପୁର ଖାନ୍ ଆଦିଙ୍କର ମୁର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାନ ପାଇ ସାରିଛି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଠଗସ୍ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି katrina 2

ପଢନ୍ତୁ ;

ଗୁଜୁରାଟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ସିଂ ଜାଦେଜା : ସୁରତରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟାର ଶିକାର ନାବାଳିକା ଓଡ଼ିଶାର !

Related posts

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ନିଜ ବାହାଘର ଭୋଜିକୁ ଡାକିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦୀପିକା

ENO Beuro

‘କ୍ରିସ- ୪’ ରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

ENO Beuro

ନୂଆ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର “ଲୋକାଲ୍ ଟୋକା ଲଭ ଚୋଖା”ର ଶୁଭ ମହୁରତ୍

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More