• Home
  • Entertainment
  • ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି
Entertainment

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି

ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି । ଏହି ମ୍ୟୁଜିୟମର ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ପେଜରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନୃତ୍ୟ ଭଙ୍ଗିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ବଲିଉଡର ବର୍ଷିଆନ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇ ସାରିଛି ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଏହି ମୂର୍ତ୍ତିରେ ସୁନେଲି,ଧଳା ଏବଂ ରୁପେଲି ରଙ୍ଗର ଏକ ଲେହଙ୍ଗା ପିନ୍ଧା ଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ୨୦ ଜଣ କାରିଗରଙ୍କୁ ଚାରି ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା । ଏହି ମୂର୍ତ୍ତିଟିର ମୂଲ୍ୟ ହାରାହାରି ୧୫୦୦୦୦ ଡଲାର ମାନେ ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରା ଅନୁଯାୟୀ ୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ଆଗରୁ ହଲିଉଡ ଏବଂ ବଲିଉଡର ଜେନିଫର ଏନିଷ୍ଟନ,ଟେଲର ସ୍ୱିଫ୍ଟ,ଆଞ୍ଜେଲିନା ଜୋଲି,ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ସଲମାନ ଖାନ୍, ସାହାରୁଖ ଖାନ୍,ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ, କରିନା କାପୁର ଖାନ୍ ଆଦିଙ୍କର ମୁର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାନ ପାଇ ସାରିଛି । କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଠଗସ୍ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ଥାନ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ନ୍ୟୁୟର୍କର ମ୍ୟାଡମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ମହମ ମୂର୍ତ୍ତି katrina 2

ପଢନ୍ତୁ ;

ଗୁଜୁରାଟ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ସିଂ ଜାଦେଜା : ସୁରତରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟାର ଶିକାର ନାବାଳିକା ଓଡ଼ିଶାର !

Related posts

ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାମିଙ୍କ ପରଲୋକ

Krishna Kumar Manoj

‘କ୍ରିସ- ୪’ ରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଏହି ନାୟିକା

Krishna Kumar Manoj

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଫୋଟୋ ପଛରେ ଥିବା ସତ୍ୟତା ସମ୍ପର୍କରେ

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More