Entertainment

‘ଜିରୋ’ ସିନେମାରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ହିରୋ କିଏ ଜାଣନ୍ତୁ

ଏହି ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ଶାହରୁଖ୍

ଆନନ୍ଦ ଏଲ. ରାଏ ନିର୍ଦେଶିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍-ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜିରୋ’ ସିନେମାକୁ ନେଇ ଏବେ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । ‘ଜିରୋ’ ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଶାହରୁଖ୍, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ୍ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଅିଭନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ଶାହରୁଖ୍ ଏଥିରେ ବାମନ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ ।

ଏହି ସିନେମାରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଶାହରୁଖଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ପରଦା ଉପରେ ଦେଖାଦେବେ ବୋଲି ଦର୍ଶକ ଭାବୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶାହରୁଖଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ସିନେମାରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭୟ ଦେଓଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ମୁମ୍ବାଇ ଷ୍ଟୁଡିଓରେ ଏହାର ସୁଟିଂ କାମ ଆଗେଇଚାଲିଛି ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରାଗଲା, ତାଙ୍କ ଉତ୍ତର ଥିଲା ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ ପରେ ହିଁ ସବୁ ରହସ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିବ । ସ୍ଵର୍ଗୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ପ୍ରକାଶ।

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ଏଥିରେ ଅତିଥି କଳାକାର ଭୂମିକାରେ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍, କାଜଲ, ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ, କରିସ୍ମା କପୁର, ଜୁହି ଚାୱଲା ଦେଖାଦେବେ ।  ଚଳିତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳିରେ ‘ଜିରୋ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାର ଯୋଜନା ରହିଛି ।

‘ଜିରୋ’ ସିନେମାରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ହିରୋ କିଏ ଜାଣନ୍ତୁ zero

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଜି ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପି ବସ୍ ଧର୍ମଘଟ : ଯାତ୍ରୀ ହନ୍ତସନ୍ତ

Related posts

୮ମ ରୁଚି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ: ବାବୁସାନ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଏଲିନା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ENO Beuro

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ବିରାଟଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ

ENO Beuro

ହିମାନ୍‌ସ ଓ ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା , ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ନେହା କକ୍କର

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More